-2
türklüğünüzü koruyun !
türk oğlu, türk kızı türklüğünü koru!

1- her türk, alışverişini mutlaka türkten yapmalıdır. kürde aktarılan para pkk’ya maddi destek demektir. türk, bu maddi desteği kesmezse, hem türklerin mali gücü olmayacaktır, hem de kürdün altında ezilecektir.

2- her türk, türkçe konuşmalıdır. bunu da istanbul şivesi ile konuşmalıdır. dil varsa millet vardır. ancak şehri istila eden kürtler kendi dillerini hakim kılmaktadır. bunlarla temas içinde türkler de şivelerini bozmakta, türkçe konuşsa bile adeta kürt şivesiyle türkçe konuşmaktadır.
tv’lerdeki kürt dizilerinin, kürt müziğinin, her adım başı kürtçe müzik çalan barların, kasetçilerin, minibüslerin ortasına düşen türk ister istemez lisanını yitirmektedir.
buna direnmek için: türk, kürt dizisi izlemez. kürtçe müzik dinlemez. kürtçe müzik çalan barlara gitmez. kürtçe konuşulan minibüse binmez. kürtçe kaset satan dükkandan alışveriş yapmaz.


3- türkler, yemeklerine sahip çıkmalıdır. türk’ün damak tadı, kürt yemekleri ile yer değiştirmektedir. türk’ü kebaba, lahmacuna mahkum eden anlayışla mücadele edilmelidir. yemek, kültür savaşının bir parçasıdır. mc donaldslar ne kadar tehlikeli ise kürt mutfağı da o kadar tehlikelidir. başka kültürlerin yemeklerini yiyen kültürler asimile olur. o nedenle türk, türk mutfağına sahip çıkmalı, başka şeyler yememelidir.

4- her şeyden önce türk üremelidir. artan her bir türk bebesi, bizi ergenokan’dan çıkartacak bir kurtarıcıdır.

kürt sorunu yok kürt istilasi var
 • -1
  yepyeni 10 ay önce ~ 10 ay önce
  ama elin ingilizcesini dinleyince sorun yok. konuşunca sorun yok. memlekitin yarısına ulaşmış kürdün dilini konuşucunca sorun oluyor.
  geçin bunları. geliştirin kendinizi artık. sorun kürtle türkle değil. sorun terörist ile.

  o zaman ışid el kaide el nusra gibi örgütler yüzünden islamdan uzaklaşalım. kuran okumayalım namaz kılmayalım
  bu mudur yani ?

  edit: milliyetçilikten fayda gelmez bu ülkeye.
  1
  kevinyost 10 ay önce
  türk ust kimliğini kabul etmeyen her kürt teroristtir sizin gibi ilimlilar yüzünden bunlar bu kadar yüz buluyor bunlara insan muamelesi yaparsan azarlar is verirsin yemek ister yemek verirsin ev ister ev verirsin evin elektrik tesisatini sokup kacar bu böcekler ayrica ingilizce meselesine gelirsek ben hic türkiyede halkların kardeşliği icin kendini patlatan ingiliz bilmiyorum biliyorsan sen soyle bizim derdimiz kürtler ile ben kendimi irkci bir insan olarak tanimlamiyorum ben sadece kürtlerin turk ust kimligini kabul etmeyenlerdrn nefret ediyorum

  ayrica milliyetcilik ile fayda gelmez demissin simdiye kadar bu orospu cocuklarina insan muamelesi yaptık elimize ne gecti ne fayda gördük
  1
  hedap 10 ay önce ~ 10 ay önce
  sorun terörist ile. ve teroristlerin hepsi(memleketin tamamina yayilmis şekilde) kürt.
  simdi sorun tam olarak nerde anlayabildin mi?
  edit:aşırı humanizm yüzünden ülke bu halde
  -1
  yepyeni 10 ay önce
  ak partinin aldığı oya bak. yarısını kürtlerden alıyor.
  onlarda mı terörist ?
  1
  hedap 10 ay önce
  dikkat et. kürt ler terörist demedim. teroristlerin hepsi kürt dedim. cokmu hızli okuyorsun?:)
  0
  yepyeni 10 ay önce
  o zaman senin derdin kürtler değil. teröristler.
  0
  kevinyost 10 ay önce
  mhpye oy veren kürtlerde var is oraya kalirsa ancak onlar da lazlar cerkesler arnavutlar gibi turk ust kimligini kabul ediyorlar


 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  105 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...