11

erasmus

bu organizasyona katılan kızlar, türkiye'de adeta fişlenirler. erkekler bu konuda haklı mıdır, haksız mıdır artık bilemeyeceğim.

önceleri bunu çok yobazca bulurdum fakat birkaç kız arkadaşımın, erasmus'ta adeta erkek görmemiş gibi onlarca ilişki yaşadığını işitince, kararımda değişmeler oldu ister istemez.
 • 1
  hedap 7 gün önce ~ 7 gün önce
  efsane geri döndü.
  çok gariptir ama anlatıyorlar. bir insan neden anlatır ki? ben de muhabbet esnasında dinlemiştim birinden ve ister istemez bi tiksindim.
  1
  imperium 7 gün önce
  kızlar bu konuda çok fena, erkeklerden 10 kat daha açıklar ve yaşadıklarını konuşmayı çok seviyorlar
  0
  hedap 7 gün önce
  kızlar demeyelim ona. öyle dersek yavşaklardan ne farkımız kalır. var içlerinde ama dışarıdan farkedemiyorsun. hiç beklemediğin insandan hiç beklemediğin hikayeler.
  kolay kolay önyargı sahibi olmam ama, ne yalan söyleyeyim, bizzat kendim şahit olduktan sonra bende biraz önyargılı bakıyorum bu tür organizasyonlara katılan insanlara.
  hele hele türkiye'de bilmem ne fest diye geçen festivaller.
  aman aman. onlara katılıp bir de silsile haline getirmisse gerçekten uzak duruyorum.
  0
  imperium 7 gün önce
  muhakkak, haklısın
 • 0
  lazcoder 7 gün önce
  türk erkeklerinin türk kızlarını sevmediği gibi türk kızlarının da türk erkeklerini sevmediğini anladım ben. duygular karşılıklı
 • 0
  omfg 7 gün önce
  katranı kaynatmakla olmaz şeker, cinsini becerdigim cinsine çeker xd
 • 0
  sjense 5 gün önce ~ 5 gün önce
  şöyle düşünelim. erasmus yaptık. mesela polonyadayız. etrafında kafa yapına uyacak ve kısacık ömründe müthiş bir deneyim katacak atıyorum avrupa vatandaşı her ihangi bir ülkeden bir kadın veya bir kaç kadın ile beraber olup yeni hikayeler yazıp yeni deneyimler yaşamak varken niçin bir türk kadınını ve tribini çekelim ki? yavşaklık boyunu ve egosunu bir kenara bırakıyorum. düşünsene ağabey afro amerikan bir kız arkadaşın var. kaç türk bunu yaşayabiliyor? bence mükemmel faydalı program. türk kadını güzeldir özeldir. ama türkiyede :d acımam satarım. türk kızlarının cidden türk erkeğini yoran çok noktası var bazen uğraşmaya değmiyor. hem dedem hep şey derdi hep aynı yemek yenilmez 😅 hahaha not :merhaba ben tipik türk erkeği..
 • 0
  ddoguzdd 4 gün önce
  amk 2 senedir kazanamıyorum kardeş kazansak görecez de
 • nedir

  Bir kavramı yada başka bir şeyin anlamını anlatmanızı sağlayan bir bölüm.

  75 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  filozofunsakali

 • bu bölüm #kültür-sanat bölümünün alt bölümüdür.

 • bölümün konusu dışında içerik girmek yasaktır.