7

ülkemde suriyeli istemiyorum

faşist yobaz veya zorba diyebilirsiniz ama benim askerim orda şehit olurken (ki kendi ülkesi için savaşmıyor) bu soysuz köpekler türkiye cumhuriyeti sınırları içinde saçma sapan bi bez parçası açıyorsa çoluk çocuk genç yaşlı hepsi geberip gitsin dediğimdir. orada o bez parçası açılırken müdahale etmeyen polis bozuntuları da ayrı bi tartışma konusu zaten. daha yazılacak çok şey var ama yazsak ne olacak. neymiş onlar ümmetmiş.

sonuç olarak gençliğe hitabedeki aşağıdaki yerdeyiz...

bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
 • 2
  cambam 2 ay önce
  önemli olan senin değil, tayyip erdoğan'ın ne istediğidir.
  0
  fieldman 2 ay önce
  haklısın valla
 • 1
  mybae 2 ay önce
  sen bir kısım için bunları söylüyorsun gerçekten mazlum olanlar var peki onlar için merhametsizlik olmaz mı puvo
  0
  fieldman 2 ay önce
  mazlum olanlar orada değildir diye tahmin ediyorum ama üç beş mazlum varsa bile gerisi malum kişiler
  2
  mybae 2 ay önce
  allah her şeyi en bilendir puvo şimdi olmasa bile ahirette hak ettiklerini görecekler en güzel teselli bu tüm zalimler için değil mi
 • 2
  hedap 2 ay önce
  avrupa birliğinde sağcı politikanın hem halk hemde bürokratlar tarafından daha çok benimsenmesi sayesinde kendilerini bu tarz etkenlerden korumayı başarabiliyorlar.
  bizse hala işe yaramaz ümmetçilik, hümanistlik peşinde koşuyoruz boş boş.
  yapılacak olan belli ama ülkemin demokrasi barış ve halkların kardeşliğini isteyen demokrasi güvercinleri hemen aha faşist yobaz zorba bilmem ne diye yaftalamak vs sikindirik fikirlerini kusmak için yer arıyor.
  ab nin bu konuda uyguladığı politikalarin tamamı türkiye'de uygulanmalı, her ülke insanı kendi kaderini yaşamali, ettiğini bulmalı, cahilliğinin cezasını çekmeli.
  ölmesi gerekiyorsa da vatanında ölmeli. insanlık namına korumaya yaşatmaya çalıştıkça sonuç işte taksim'de içip içip bayrak sallıyorlar.
dün dün
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  595 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.