youtuber sude

  1
  karael49 15.2.2017 11:21
  konu hakkında nasıl bir başlık açacağımı bilemedim, bu çiceğin adı sude, kendisi youtuber ve kendi videolarını çekip paylaşıyor. abonesi az ve güzel videoları var. sizden ricam videolarını beğenip abone olmanız. en azından biraz olsun tanıtabilirsek iyi olur diye düşünüyorum.

  kanalı için;

  youtube.com/...el/ucpnqsphlbcsdrcardı4tt

  tanım: muhteşem videolara sahip olan şirin mi şirin bir youtuber

  edit: arkadaşlar soranlar oldu, kızımızın ismi sude, erdem kısmına takılmayalım. ilgi ve desteğiniz için teşekkürler :)

  edit 2: kızımızın """durumu"""" yani iyi bir youtuber olduğu ile ilgili bilgisi yokmuş. ailesinin ricası ile, """durumu""" belirten tüm kelimeleri editledim. aynı şekilde youtube yorumlarında da dikkat edersek süper olur. zaten kimse böyle bir şey yazmamış ama yine de hatırlatmak faydalı olacak.

  edit 3: cyber-warrior.org tan arkadaşlar bilgilendirdi, sude kızımız "yılın en iyi youtuber ı" ödülünü kazanmış forumda yapılan anket sonucu ile. bu ödül nedeniyle yarın aile iletişime geçilip ödülü teslim edilecek. aile ile tam iletişim sağlandıktan, gerekli izinler alındıktan sonra sude'nin kazandığı diğer ödüller için buradan iletişim için bilgi vereceğim. bu arada an itibari ile yamulmuyorsam 22.000 abonesi oldu kendisinin, yılın en iyisine bu yakışırdı. destekleyen, ilgi gösteren herkese teşekkürler.

  edit 4: ailesi ile iletişime geçildi "yılın en iyi youtube kullanıcısı ödülü" nü sude ye ulaştırmak ya da oyuncak tanıtımı yaptırmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler. tekrar tekrar ilgilenen/merak eden herkese teşekkürler.