9
asker kafası kesildi diye paylaşım yapanlar adaletin karşısında hesap verecek!
haberin yalan olduğu anlaşıldı.
savcılık tarafından ilk paylaşımı yapan sözcü gazetesi için yargılama kararı verildi.
suçu: darbeye destek!
bu haberi paylaşanlarda darbeye destek suçundan yargılanacak.
darbeye en büyük desteği veren darbe destekçisi en öncü yazar olan(pi: @yepyeni) gibi arkadaşlar, bu darbeye destek olmayın. olayları ve haberleri dikkatli okuyun.
 • -7
  hellomyfriend 1 yıl önce
  kafası kesildi derken kafası koparıldığı gibi bir anlam taşıyor olabilir. kafası kesildi derken boğazının şahdamarı kesilmiş ve oluk oluk kan akıyor. ne polisin vurması amına koyim ne yobaz herifsin be
  -1
  pcghost 1 yıl önce
  bunlara göre kafa kopmadıysa sorun yok isterseler üzerine 30 kurşun boşaltsınlar
 • -7
  hellomyfriend 1 yıl önce
  nerede haberon yalan olduğu anlaşıldı ? önce dediniz cnn paylaştı şimdi diyorsunuz bilmem ne polis vurmuş. nerede kanıtın kafası kesilirken tekmelenirken videosu var
  0
  urghc 1 yıl önce
  lütfen kafası kesilirken görüntülenmiş bir video linki verebilir misin bana?
 • 0
  kullanici 1 yıl önce
  adli tıp da konuyla alakalı açıklama yaptı kafası kesilerek ölen kimse yokmuş. bu olaylar ilk olduğunda söyledik bunlar hep yalan haber diye dinleyen yok ki bizi. bu arada puiv'de darbeyi savunan yazarlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. bilginize.
  0
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  inşallah. özellikle (pi: @yepyeni) ve (pi: @hellomyfriend) bu iki yazar kesinlikle fetö mensubu olabilir. dikkatli olmak gerek. bu yazarların yazılarina uyarak hareket etmeyinve destek vermeyin.
  -1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  ulan hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin modundasınız çamur atın belki izi kalır ne gavat insanlarsınız elinde ne istihbarat var ? nereden uydurdun benim fetö mensubu olduğumu ? sen o "ilk görüşte montaj olduğunu anladım" diyen adamın soyundan geliyorsun sanırım.

  fetömüdür ne sikimse bu ülkeye zararı olan atatürke düşman kahraman askere düşman olan herkes düşmanımdır benim.  atatürkün bir sözü vardır.

  askere düşmanlık düşmana askerliktir diye

  aynı şekilde beyinlerinize işlemiş.

  şu ana kadar ettiğim ne kadar haksız küfür varsa hepsinden senden özür diliyorum ama ne kadar haklı küfür ettiysem hepsi katlanarak tekrar söylenmiş olarak gözünün önünde gözüksün.

  benim seninle bir derdim yok burası sosyal bir ortam.
  0
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  bana gavat diyen adamın karısını siksem anasını pazarlasam bana gavat der hakkıdır. eğer öyle birşey yapmışsam der. bununla da noktayı koyuyorum.
  -1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  birde müslümandın demi knk
  0
  yusufir 1 yıl önce
  sen gavat in kelime anlamını önce bi öğren sonra karşılığini alinca hakedip haketmedigini anlarsın.
  bana hakaretle gelmeyen kimseye hakaretle cevap vermedim. yepyeni pici hariç.
  müslümanim evet. ama hakaret edene de fazlasıyla etmeyi kendime hak olarak görüyorum.
  -1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  yusufir bro neyse senle daha fazla muhalefet olmak istemiyorum kapat konuyu ne sen beni gör ne ben seni. x lerle uğraşacak vaktim yok
  0
  yusufir 1 yıl önce
  kardeş sen şunu bi anla. yepyeni denen fetocu da sende gelip kendiniz benim yazılarıma başlıklarima salça oldunuz. hem de küfürle hakaretle. ben kimseye verdiği tepki için küfür etmedimbunu bilin
  saygı içersinde yazılanher yazıyada saygı çerçevesinde cevap verdim. burada mevzu muhatap olup olmamamiz değil, sızın bana ettiğiniz hakareti size yansıttığım için bana kizmanizdir. buna şaşırıyorum. her neyse. ben doğru dürüst yazılanher yazıya aynı şekilde cevap veririm. muatap da olurum. trip atacak değilim. ama hakaretede aynı şekilde karşılık vereceğim. bunu kesinlikle yaparım. gavatsiz ve hakaretsiz kuracağın hiçbir cümlen hakaret içeren bir cevap ta almayacaktır.
  -1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  peki o her yere attığın terörist yepyeni ve hellomyfriend yazıları ney ? onlarıda küfür sonucu mu attın kin besliyorsun kardeşim kapa çeneni ben cs go oyuncusuyum terörist olmuyorum oyunda amına koyim darbeci mi olucam birde
  0
  yusufir 1 yıl önce
  adamın kafası kesilmedi diyoruz hala yok kesildi diyorsun son paylaşımlarınizdan dolayı böyle bir kanıya vardım. özellikle (pi: @yepyeni) nin bu gibi durumlarda özel olarak kullanılan bir darbe destekçisi fake hesap kullandığını düşünüyorum. ve sende ona ettiğim laflar için aniden gelip bana küfür ettin. işbirlikçisi yada yan hesabı gibi duruyordun. şuan senin için böyle birşey düşünmüyorum ayrıca senin gibi bende haksız olarak söylediğim küfür ler için özür diliyorum(haklı olanları aynı şekilde 2 katı olarak söylüyorum) ama yepyeni adli yazar kesinlikle ve kesinlikle darbe destekçisi.
  -1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  neyse amk böyle bu günlerde kimseyle muhalefet etmeye tartışmaya gerek yok.
  -1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  hadi ya sen mi başlatacaksın yasal işlemi ? hahah peki o ana avrat söven yandaş piçler ne olacak ?

  bu arada ben darbeyi savunuyorum dedim mi ? hiç bir zaman komutanlar haklı dedim mi bana bir tane fotoğraf at komutanlar hkalı dediğim ben rütbesiz erleri savundum. rütbesiz erlerin böyle zalimce işkence görmesine kemerle dövülmesine tepkimi koydum.

  komutanların hepsi hapse atılsında haklananlar serbest kalsın o emirleri verilenler hapse atılsın.


  o "ben doğuda askerlik yapmadım diye üzülen adamım" diyen askeri savunmayayım mı ? o kafası tutulan burnu kanamış kameraya "beni kurtarın" bakışları atan askeri savunmayayım mı ?popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...