1
milliyetçi düşünce
bence bu ülkede milliyet Türkçülük Kürtçülük vs. gibi şeyler insanların kafasından silinirse ülke çok huzurlu olur ha bir de radikal islamı da silmek lazım.
 • -1
  ayguci 1 yıl önce
  Milliyetçilik tabiki olması gereken birşeydir.
  Avrupa’da ki milliyetçiliği görseniz, Türkiye'nin toprağını öpersiniz
 • 0
  weneedanarchy 1 yıl önce
  Milliyetçiliği ülkesel bütünlüğü ve eşitliği sağlayacak şekilde yorumlarsak şuanki dünya şartları açısından ülkemizin bulunduğu konum ve durum itibariyle de değerlendirmeye alırsak gereklidir.(Irkçılıktan bahsetmiyorum vatandaş olup ülkeyi benimseyeni millet olarak alıyorum,ırkçılık ne evrime,ne de herhangi bir inanışa uymaz sadece insanları ayrıştırmanın kirli yollarından biri daha mesele kültürse,renklerle güzel bu dünya).
  Ha bide şu durum var,ilerde bizde gelişkin,diğer ülkelerle,medeniyetlerle ilişkileri iyi kuvvetli bir ülke oluruz,halkımız yeterince gelişmiş,kültürlü,fikri ve vicdanı hür bireylerden oluşur o zaman gereksizdir.
 • 0
  cozbrozza 1 yıl önce
  Bence milliyetçiliği komple dünyadan silsek dünyanın sorunlarının %70'i biter. Bazı arkadaşlar milliyetçilikle ırkçılığı karıştırmayın diyor ama milliyetçiliğin çıkış noktasında ırkçılıkla büyük bir benzeşme var. Ve gerçekten şu anda bile objektif bakma cesareti edebilirseniz milliyetçiliğin bir sonrasının ırkçılık olduğunu görürsünüz. Br de şu var. Bu ülkede yıllarca vatanseverliğin tanımını milliyetçilik diye anlattılar. Vatanseverlik(Patriotism) ve Milliyetçilik(Nationalism) birbirinden tamamen bağımsızdır lakin bazı noktalarda ortak öğretiye sahip olabilirler. Lakin benim demem odur ki tek yol enternasyonalizm.


 • siyaset ve politika

  burada ülke gündemini otrurup tartışabiliriz.

  15 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gamteli

 • önemli tek kural; buraya yazan herhangi birisi diğer yazan kişiye hiç bir türlü aşağılama ve hakarette bulunamaz.

  herhangi bir konuda atıfta yada suçta bulunmak için yazılı veya görsel kaynak gereklidir.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...