aniden gelen hiç tanımadığınız biri ile sevişme isteği

  8
  siwoli 6.5.2018 22:17 ~ 22:27
  her anlamda. yani demek istiyorum ki konuşmak dertleşmek belki sarılmak, çünkü seni tanıyanlar artık seni anlamak için bakmıyor sana, dinleyince artık adamin mimikleri bile değişmiyor amk.

  ama düşünüyorum yoldan geçen biri çevirse beni durduk yere anlatsa derdini tamamen saf baktığım için bu sefer onu gerçekten anlamış olurum ve belki elimden gelirse çözüm bile bulurum.

  ama arkadaşa eşe dosta anlatınca öyle olmuyor senle takılmak için yanındalar senle yaptığı şeyler hoşlarına giden şeyler dolayısıyla ile senin sikintini anlattığın bölüm hemen geçse de senle artık oyun mu oynuyor dışarda mi geziyor o iş gelse sıraya işini görsün. bir zamanlar kendi arkadaşlarımın kötü olduğunu başkalarında bu durum yasanmayacagini düşünüyordum ama artık anladım hep böyleydi hep böyle hep böyle olacak çünkü insanoğlu menfaati olmayan bir işte yoktur aq yoktur aq yoktur hiç olmadı.

  benim diyeceğim o ki evet ihtiyaçlarımiz var her anlamda çok uçuk ihtiyaçlarımiz var ama kimse kimseyi gerçekten sevmiyorsa bile yalandan dinlemiş gibi yapmayın aq ben sıkıldım ve 3 yıldır burada ki gibi anonim olmadığım hiçbir yerde konuşmuyorum insanları bu hale getirmeyin çünkü bir gün menfaatlerinize doyacaksiniz o zaman yarra yersiniz orospu çocukları yeter artık.

  özet : başlık tutarsa sex satar olayını doğrulamiş oluyoruz
 • 0
  sexsexsekerek 7.5.2018 02:02
  biri sex demiş, sexsexsekerek geldim.
 • 0
  hopesiolan 7.5.2018 02:06
  yabancıyla sevişmek yeni dünya keşfetmek gibi sonrasında konuşma derdi yok katılma derdi yok mükemmel bişey amk