12

geçen sene bu zamanlar ölüyordum ve hayat kaygılarım, ne bok yiyeceğim ben?

hiç tanımadığım bir adamın ikram ettiği bir şişe viskiyi kafama dikerken amaan ne olacak dedim, bana zarar vermesin diye hemen ortamdan ayrıldım.

gözümü açtığımda hastanedeydim.komaya girmişim kjhgjhgk. reşit olmadığımdan polise ifade verdim, korkmuştum.

psikiyatriste gitmem gerkeiyormuş, depresyon ve dürtüsellik gibi 5-6 tanı için 1 yılda 6-7 tane ilaç denedim. kilo aldım, kilo verdim.

9 gün sonra sınava gireceğim, hiç çalışmadım. lise sınavlarında ilk 5000'e girmişken şu an yks de 100.000' e girer miyim diye düşünüyorum. lise arkadaşlarım boğaziçi kampüsünden çekirdek kabuğu tükürecekler suratıma cennet mahallesindeki pembe gibi. ve benim hayatta hiçbir güvencem, bir bokum yok.

evlensem manyağın tekiyim. çocuk kakası da temizleyemem şu an. oyuncu olsam mesela güzel değilim, 175 değilim 165'im, zayıf değilim dfgdhj. biraz şarkı söylüyorum onda da ciddi bi geleceğim olamaz gibi. pop sevmiyorum bi de. ayh benim tıp okumam lazım ama nasıl kazanıcam bilmiyorum. neyse yazının başını yine unuttum. baybay. • 1
  horseman 6 ay önce
  en sevdiğim. ıçsel kaos :d nasıl oluyor bilmiyorum ama sonunda kazanan sen oluyorsun. kazandığın kişi kendine olduğu için kaybeden de sen oluyorsun. çok karışık ruh hali :d
  0
  cahilinbiri 6 ay önce
  hiçbi tarafım kazanmıyor. tamamen kayıbım
  0
  horseman 6 ay önce
  kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki de
 • 0
  saiko 6 ay önce
  cahil dedik ilk 5000 çıktı
  0
  cahilinbiri 6 ay önce
  yoo cahilim zaten
 • 0
  gamzeszgin 6 ay önce
  çoğu durumundan bende muzdaribim ve sanırım o sınavı dert etmek için çok geç kaldık.9 gün kala sinir, stres, depresyon, uyku bozukluğu hepsi birden bastırdı .bitecek gibi değil.
  0
  cahilinbiri 6 ay önce
  1 yıldır boğuşuyorum eved bitmiyoooor
  0
  gamzeszgin 6 ay önce
  ağlanacak halimize neden gülüyorum acaba:d
 • 0
  salamander 6 ay önce
  10 dakika sonra yaşayacağının garantisi yok iken geleceğe bu kadar bağlanmayın anı yaşayın (anı yaşayın derken herşeyi s.ttir edin değil)

  ben gençlik yıllarımı yapmak istediğim şeylerle geçirdim şimdi ne olacak belki birkaç bin lira daha az kazanacağım ama hayatımın en güzel yılllarını 12-17 istediğim şeyleri yaparak geçirdim(yapabildiğim ölçüde)

  geleceğe bu kadar bağlanmayın yaşam ve ölüm %50 50 bu kumarı her saniye oynuyorsunuz ne zaman kaybedeceğiniz kesin değilken anın keyfini çıkarın
  0
  cahilinbiri 6 ay önce
  ben hep anın bokunu çıkardım tadını çıkarmaktan çok
 • 0
  frostie 6 ay önce
  tıpı nasıl kazanacagini bilmemek nedir lan? ipini koparan tıpa gidiyor zaten. lisede 1 kere kalem oynatmadim desen belki..
  0
  cahilinbiri 6 ay önce
  kalem bile almadım
  0
  frostie 6 ay önce
  o is olmaz o zaman aslan. oyle kazanacagin bolumu okuma daha iyi.. işsizler ordusuna katilirsin. vakit varken illa uni okuyacam diyorsan calis seneye. ama sıkıntı sadece para kazanmak ise üni bunun için şart değil.
 • 1
  cicoyt 6 ay önce
  yazın yediğin hurmalar kışın götünü tırmalar.
  0
  cahilinbiri 6 ay önce
  doru
 • 0
  huseyinargun 6 ay önce
  kolay. bu sene deniyorsun olmazsa seneye adam gibi çalışıyorsun, kazanıyorsun
 • 0
  banabubade 6 ay önce
  sınava o kadar kaldı mı ya sanırım biraz çalışsam iyi olucak sjsjsj
 • 0
  aydakigunes 6 ay önce
  insanlardaki kafaya bak ulan.
 • 0
  lazcoder 6 ay önce
  ben 2 sene mezuna kaldım sonunda yerleştim. pes etmeyeceksin yaşın daha genç