8
en boktan günüm
sabah kalktım. sabah dediğimde 11 falan. arkadaş alt ranzadan anırıyor;
"sınavdan galmışız ehehe". ne sınavı lan dedim. muhafiyet sınavı.

geçen perşembe ingilizce muhafiyet sınavına girmiştik bu gün açıklanmış amk. nasıl olur falan derken sonuçlara baktım 57,5 almışım. geçiş notu 60 mış amk bi sıru daha yapsam salladığım sorulardan biri daha tutsa geçiyorum. bütün sene bi dersten kurtulmuş olucam. hayırlısı dedik geçti.

geçen cuma derse girmedim arkadaştan notları aldım etüt salonuna gittim geçiricem. amk kalemi bozuldu. renkli kalemle yazmaya devam ettim ikinci sayfaya gelmeden oda bitti. ( bimden kalem almayın) notunuda kaleminide dedim. odaya çıktım.

3 buçukta ders var hazırlandım falan aşşağı indim tam çıkıcam bi baktım telefon yok amk. mecbur çıktım yukarı. üst ranzada yatıyorum telefon şarzda takılıymış. telefonu görünce çektim direk. şarzın ucu yamuldu.

neyse aldım telefonu gidiyorum kısmi zamanlı çalışma diye bi olay var çıktı alıp doldurup kat sekreterliğine vericem. köşedeki internet kafeye gittim. şanş ya amk yaşlı bi amca bilgisayarda candy crash oynuyor. dayı çıktı alıcam dedim. tmm geç otur birine dedi. dayı iki dakka giriver masa açtırma şimdi dedim. ben bilmiyom gir yazdır ordan diyor hala. iyi tamam dedim geçtim pc ye formu yazdıra bastım kalktım masadan gittim dayının yanına. yazıcı kapalıymış onu açtım. yazıcı başladı çıkartmaya. benim yazdırmadığım herşey çıkıyor 10 15 tane çıkktı geldi benim form yok. dayı oğlunu aradı oğlu pcye bağlandı yazdırdı falan filan çıktıyı aldım en sonunda. ne kadar borcum dedim. 8 lira dedi dayı ne yaptın bi çıktı aldım diyorum bilgisayarda öyle yazıyor diyo. oğlunu aradı oğluyla konuştukar falan o çıkan çıktılarıda göndermişler önce yazıcı kapalı olduğu için çukmamış yazıcı açılınca benim hesaba kitlenmiş hepsi. 2lira verdim okula doğru gidiyorum.

okula geçmek için üst geçitten geçmem gerek. asansör var tam asansörün önüne geldim yukardan çağırdılar. beklicem lan dedim.

tosba hızında olduğu için aşşa gelmesi 3_4 dakka sürdü. neyse geldi bindim bu seferde kapısı kapanmıyor amk. denedim denedim inat ettim olmadı amk malı. çıktım merdivenlerden. okulun girişine geldim. öğrenci belgesi yok.

herzaman cüzdanda olurdu amk kağıdı. nere attıysam yok bi saat e devlete girdim telden cart curt gösterdim belgeyi geçtim.

ders merkezi derslikte akdeniz üniversitesini bilen varsa ydmyk ile merkezi derslikler yakın vede aynı tipte. herzamanki gittiğim yolu şaşırdım ydmyo girmişim. çıktım ordan merkezi dersliklere gittim derse girdim falan orda bi bokluk çıkmadı allahtan. ders bitti yurda dönücem köşede bi telefoncu var ondan usb kablosu alayım dedim. amk oda kapatmış saat akşam 7 falandı. en işlek caddeki telefoncu o saatte niye kapatsın dükkanı amk.

bu gün böyle lanet bi gün geçirdim işte puvolar
 • 1
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  işler bundan daha kötü olamaz dediğin anda hayat daha kötüsünü gosterir . biraz sakinleş herşey normale dönecek
  0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  geliyor arada böyle puvo art arda geliyor
 • 1
  sbb3 1 yıl önce
  gusul almayi unutmusun
  1
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  yurda dönünce ilk işim oldu 😂😂
 • 0
  mewthree 1 yıl önce
  özet geç
  0
  darkier 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  (pi: @ibrahimisbilir)'in başına gelen gudubetlikler... bir günde başına gelebilecek kötü olayların hepsi gelmiş.
 • 1
  hellomyfriend 1 yıl önce
  ara sıra bu tarz şeyler ard arda gelir...


 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  108 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...