5

idamm isteyenlere !!

çocuk cinayetleri, tecavuzleri .. her gün bir yenisi daha ekleniyor..peki vatandaş ne istiyor .. ?
idamm
idamm
idamm
peki ne mi oluyor ? işlenen çocuk cinayetlerı gizli dosya programına alınıp üstü ört bas ediliyor
geçtiğimiz günlerde kaybolan ardından vahsice katledilmis şekilde bulunan sedanur un dosyası da yayın yasağı olmamak lâ beraber gizli dosya programına alındı. ardından basına sızdırılan ilk haber de tecavüz bulgularına rastlandığını her kes duymuştur. buna rağmen devlet kanadında yapılan açıklamada olayın araştırıldıgi ama tecavüz belirtileri olmadığı soyleniyor.
kim inanır ??
küçük bir kız çocuğunu hangi amaçla öldürür bir katil?
ne yapti da gizlemek iste di bunu ?
halk ayağa kalkıp idam istemesin diye mi bunların üstü kapatılıyor .. bu tecavuzculer korunuyor?
bu sefer inanmiyorum birileri bunları koruyup vatandaşı uyutuyor. olayı bir cinayet olarak kapatıp bırakacaklar. ve kimse bu sapiklarin yaptığını hatirlamayacak bile.
biz sadece sendanurlar ölümsüz diye bir kaç paylaşım yaptımizla kalicaz.
ama ölümsüz değiller küçük bedenleri iki metre kare toprak altında çürüyüp gitti bile..
 • 0
  roxic7 1 ay önce
  şu idam isteyen tiplerinde amına koyim. neyi nasıl idam ediceksiniz lan? daha geçen tecavüzcü diye öldürülen çocuğun masum olduğu ortaya çıktı. bu ülkedeki adalet sisteminin neyine güveniyorunuz da idam istiyorsunuz? suçlunun suçsuz olarak, suçsuzun da suçlu olarak damgalandığı şu ülkede, hangi insanı neye dayanarak idam edeceksiniz? ondan sonra üstünüzdeki yöneticiler kendi şahsi çıkarları için önlerine geleni vatan haini, tecavüzcü, ocu bucu diyerek idam edecekler. sizde sik gibi seyredip mental masturbasyon yapacaksınız. bi tepki gösterecekseniz şu an mevcut olan adalet düzeninin adam akıllı işlemesi için tepki gösterin. ondan sonra idamı tartışırsınız.
  0
  seff 1 ay önce
  ailende tecavüz den yatan namussuz biri mi var ?
  0
  roxic7 1 ay önce
  ulan orospu evladı, ulan soyunu sopunu siktiğimin çocuğu, bu yazıdan bunu mu çıkardın? senin ben gelmişini geçmişini sikeyim aptal sik kafalı orospu evladı. ülkede hukuk sisteminin çarpık işlemesinden ötürü bu denli katı bir ceza sisteminin geri tepeceğini, faydadan çok zarar getireceğini söylüyorum, sen bunu mu anlıyorsun sıfatını siktiğim?
  0
  seff 1 ay önce
  nasıl koyduysam ..
  0
  roxic7 1 ay önce ~ 1 ay önce
  senin ben kafanı sikeyim. neyi neden savunduğunu, sonuçlarının ne olacağını bilmeden basit orta doğu kafasıyla "idağğğm" diye nara atıyorsun. siktiğimin asalağı..

 • gündeme dair

  2 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gerceksiz

 • gündeme dair

  yıllardır ülkemizin sorunlarını düşünüyorum benim doğru ya da yalnış olabilir neden çiftçiye gerekli değer verilmiyor mazot almış başını gitmiş çiftçi çocukları sigortalı işe zorlanıyor ülke en son nokta da artık bazıdurumlarda halkımız olarak dur demesini bilinmeli yöneten iyi olabilir ama yönetilenlerin hakkını vermediği sürece siyasetini gözden geçirme zamanı gelmiş geçmiş olabilir