enver aysever

  3
  karaatli 8.4.2020 22:35
  evet,tüm bolşevikler biraz aptaldır.türk bolşevikler daha aptaldır.ancak enver aysever bunlar arasında parlayacak kadar aptal bir bolşeviktir.
  bu solcunun ekranlarda yer kapladığı her saniye türkiyenin muasır medeniyetler seviyesine çıkışı için bir gerilemedir.aykırı sorulardaki sunuculuk deneyimi insanı inanılmaz darlayan bu arkadaş ülkemizin en değerli aydınlarını programa çıkarıp değerli vakitlerini sikmekte bir sorun görmemiştir.
  murat bardakçı hocaya ermeni soykırımı var dedirtmek için kırk takla atan,ilber hocaya kürt varlığını tanıtmak için kafasını taşa vuran,celal hocaya "sizin generaliniz benim hiçbirşeyim" diyip adamı iyice delirten ve hakikat sopasının sillelerini yedikçe daha da kaşınıp uyuzlaşan bu solcuyu artık önümüze aydın diye sürmesinler bir zahmet.
  ne adam gibi entellektüelitesi vardır ne tarih bilir ne olaylara objektif yaklaşır.bir sunucu olmasına rağmen sunucu olmamak için gereken tüm sebeplere sahiptir aslında,sevmediği patronu onu işten çıkarsa da bizde rahat etsek
 • 0
  diesel 8.4.2020 22:41
  bazıları bu çocuk üzerine çok umut bağladı ama olmadı. çok boş yapıyor.