• 0
  callisto 1 yıl önce
  Orta doğudalar banane onlardan demişler yetmemiş dinden, sözde soykırımdan, kürtleri katlettiğimizden bahsetmişler. İnsanlar nasılda araştırmadan bilmeden, yargılıyorlar. Tüm suçu bize atıyorlar. Ama işlerine gelen şeyleri yaptığımızda bizden iyisi yok. Oh ne alaka memleket!
  0
  sadurra 1 yıl önce
  Resmen pkk için "ellerinden hakları alınan azınlıklar" demiş adam. Pkk'ya "masum" demiş. Bunların devletinin katletmediği sömürmediği millet kalmadı. Sorsan ira iğrenç bir terör örgütüydü ama pkk ellerinden hakları alınmış azınlık. "Ben Ankara'yım" diyen sadece bir tane popüler yorum var. İnsanoğlu iki yüzlü be, batı doğu çok farketmiyor. Homo sapiens her yerde homo sapiens anasını satayım.
  0
  callisto 1 yıl önce
  Pkk'nın terör örgütü olmasını hatta bitirilmesi gerektiğini düşünmüyorlar. Ellerinde olsa tüm ülkenin onların ellerine geçmesi için göstere göstere çalışacaklar. Gizliden yardım etmediklerine artık inanmıyorum. Sözlerinde bunlar olanların eylemlerinde niye olmasın.
 • 0
  golkrali 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Valla açıkçası, tarihin başından beri bizim devletimize insanımıza düşmanlık besleyen ingilizin fransızın ne desteğine ne de olumlu düşüncesine ihtiyacımız var. Çokta skimde senin anlayacağın.
 • 0
  mehmetcemrekisa 1 yıl önce
  Şu batı Erdoğan'ı sevmiyorsa bizim destek çıkmamız lazım. Doğuda katliam yapmamamıza rağmen, ermeni soykırımının olmamasına rağmen, biz kıbrısı işgal etmemize rağmen adamlar bizi suçlamak için bir sürü bahane arıyor. İşte bizim kendi ülkemizdekilerin o batılı gavurlardan farkı ne ?
 • 1
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  ders alınası başlık . ama adamları yargılamadan önce kendimizi sorgulamamız lazım sonuçta bizim ülkemizde fransayı ıslıklamıştı . herkes ırkçı sonuçta kendi sorunumuz kendimize bu arada desteğe ihityacımız yok umarım suriyeye dönmeyelim yakın zamanda
 • 2
  taylan1917 1 yıl önce
  Her şeyden önce bir doğu toplumu olduğumuzu ve şark medeniyetine sahip çıkmamız gerektiğini anlamamı sağlayan makale.Belkide yıllarca kendimizi kandırdık.Kendimizi batı medeniyetinden saydık.Peki bu batı dediğimiz ne kadar medeni? Onlar bizi kabul etmiyorsa uğraşmamızın ne önemi var? sorularını daha fazla düşünmemiz gerekiyor.Artık ülke olarak yüzyıllardan bu yana gelişen kültürel birikimimizi reddetmektense,kabullenmeli ve bu birikimleri geliştirmeliyiz düşüncesindeyim.Bizler içinde bulunmadığımız bir medeniyetin peşinde koşarken bizlere miras kalanlar diğer ortadoğu toplumlarının akılsızlığı sonucu kirlendi.Bizler ise her geçen gün Dünya tarafından dışlanan ve izole olmaya zorunlu bırakılan bir topluma dönüşüyoruz.
 • 0
  hukuk582 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  -spoiler- BİRAKİN NE ANKARA OLACAKLAR BİZ BİZE YETERİZ
 • 0
  vasiliagayev 1 yıl önce
  çok farklı yorumlar aralarında gercekten güzel yorumlarda var.ama mesele onların ankara olması değil bizim ankara olmamizdi.biz ne kadar birlesebiliyoruz ?
 • 0
  circlepit 1 yıl önce
  'türkiye de erdoğan rejiminiden dolayı', 'diktatörlüğe gidişattan dolayı' yorumları hariç hiçbirisine katılmıyorum...


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...