11

kas yapan erkeklerin %95 yine erkekler ile muhatap olması

halbuki gariplerim kızlar tepelerine üşüşecek zannediyor.

tek buldukları

- bro var mı toz moz yoksa et mi yiyorsun
- hacı ilaç kullandın mı?
- bi program yazsana reis
- kanka ben de başlayacam çok yakında
- beraber basalım mı ajan
- ayı gibi olmuşsun lan
 • 2
  furis 11 gün önce
  mecbur. boş muhabbetler silsilesidir. iki konuşmacı da kendisini dünya şampiyonu zanneder. veyahut karşı taraf çok bilgili olduğu düşüncesindedir.

  not: dinlemeyin, hiç bir şey bilmiyorlar.
  not 2: bir ara kulak misafiri olmuştum, arkadaşın biri bir başka arkadaşa 'sana bir protein bir karbonhidrat yazdım' demişti. o an antrenmanı bırakıp hayatı sorguladım. boşuna spor yapıyormuşum.
 • 3
  alicoyum 11 gün önce
  var öyle bir şey. ayrıca kızların kaslı erkeklerden hoşlanması gibi bir durum yok. güçlü erkeklerden hoşlanıyor olabilirler ama hiçbir kızın hayalini arnold süslemez. arnold'a da hep erkekler hayrandır.
  -1
  roxic7 11 gün önce
  bi boş yorum daha. kas = estetik = ilgi.

  sadece erkeklerin kasa olan ilgisi özenmekten gelirken, kadınların ki cinselliktir.
  3
  alicoyum 10 gün önce
  kas derken son 3-5 yılda hortlayan ve bana göre estetik olmayan salon kaslarından bahsediyorum. yoksa tabii ki kimse göbekli erkekleri ilk sıraya koymaz. ben fit olmaktan yanayım, bana güç katmayan ve sporu bıraktığım zaman 3-5 ayda yok olacak kaslara ihtiyacım yok. hayat boş zaten varsın benim yorumum da boş olsun.
  0
  roxic7 10 gün önce ~ 10 gün önce
  kas insana güç katmaz mı? o nasıl oluyor hocam? elbet bir power lifter kadar güç odaklı değildir ama sen body building'de kaslara hava bastığımızı mı düşünüyorsun? ayrıca salon kası diye tabir ettiğin şey nedir yahu. gerçekten şu lafları duyunca ülkenin spora olan bakış açısının içler acısı olduğunu fark ediyorum... evet hocam, spor = futboldur. katılıyorum. evet. tabi.
  5
  alicoyum 10 gün önce
  ben futbolu hiç sevmem, çok gereksiz buluyorum.

  salon kası dediğim şey tonla takviye ile bir insanın hayatında asla ihtiyacı olmayacak gereksiz kas yığınını vücuduna eklemesidir. kolu benden en az 3 kat daha büyük olan bir arkadaşımı bilek güreşinde çok rahat yenebiliyorum, bunun youtube da falan da çok örneği var. kas = güç olmuyor yani.

  şu resimdekinin bir tık sonrası artık gereksiz. zhaba.ru/.../...3379955afb43_100361.jpeg

  eğer bu resimdeki gibi olmak adına haftanın 5 günü salona gideceksem, bir de sürekli ağır besleneceksem bu da bana çok mantıklı gelmiyor. fakat yapana da sonsuz saygım var çünkü çok ciddi bir disiplin ve sabır gerektiriyor. ben sadece hayatımın merkezine bunu koymam.

  resimdeki adamın fiziği muhteşem ona lafım yok. ben biraz şekilsiz olanlara takığım aslında, sen beni biraz yanlış anladın. adamda çöp gibi bacak var ama bakıyorsun bacağı kadar kol yapmış. veya omuzları inanılmaz şişmiş, doğal görünmüyor. kabak gibi ortada o kasların takviyeler ile o hale geldiği.

  en baştaki iddiamın da arkasındayım. kızlar normalin üstünde kaslara sahip erkeklerden, zannedildiği kadar çok hoşlanmıyor. erkekler arasında çok daha ilgi çekici bir durum.
  -3
  roxic7 10 gün önce ~ 10 gün önce
  bin bir türlü takviye dediğin şey eğer anabolik steriodse eyvallah, ha yok protein/karbonhidrat destek besinleriyse saçmalamış olursun. ayrıca biraz mantık kullanırsak, ilk gün 2.5 kiloyla çalışan adamın daha sonraları 20 kiloyla çalışması güç artışı değil midir? verdiğin örnek bilek güreşiyse şayet, bilek güreşinde yendiğin kaslı adamla bir de bench press veya squat yarışına gir bakalım. ondan sonra buraya gel ve tekrar konuşalım.
  -3
  roxic7 10 gün önce
  ayrıca normalin üstünde bir kas seviyesine de steroid vurmadan ulaşamazsın. ha gelip steroid vurup canavarlaşan tipleri sevmiyorum diyorsan laf etmem, fakat atnoldun bir sözü var; benim gibi gözükmek istemeyen insanlar varmış, merak etmeyin zaten isteseniz de görünemezsiniz
 • 0
  roxic7 11 gün önce
  boş muhabbet. spor salonları %99 erkekler ile dolu olduğu için bu sorular gelir. bir de salonun dışına bakmak lazım:)
 • 1
  hedap 10 gün önce
  fazlası zaten amelelik. boş insan işi. zinde ve fit tutacak kadar yapıyorum orası ayrı tabi.
 • 0
  helianthus 10 gün önce
  sahi ya birisi bana açıklasın bir erkek işinin ya da sportif uğraşının gerektirdiği haller haricinde salona gidip protein tozu içerek neden kas yapar. erkekleri buna iten motivasyonlar nelerdir hep merak etmişimdir.

 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  1866 takipçi

 • aboneliği iptal et

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
  plumerion
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..
  • başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..
  • kurallara ısrarla uymayıp tekrar eden yazarlar bölümden engellenecektir..
  • başlıklarda ve yorumlarda herhangi bir kişinin ailesine hakaret,küfür ve rencide edici içerikler kesinlikle yasaktır..
  • şahsınıza yapılan küfür-hakaret  gibi içerikleri puiv moderatörlerine bildiriniz..