enola holmes - netflix filmi

  4
  filozofunsakali 24.9.2020 23:49
  sherlock holmes (henry cavill) dünyasında geçen ve kız kardeşi enola holmes'in (millie bobby brown) annesini bulurken; yolda tanıştığı genç bir adamın hayatını kurtarmaya çalışırken abisi mycroft'un baskısından sıyrılıp kendini bulmaya çalışan bir teenager filmi.

  kişisel görüşüm sherlock holmes ismi çok ağır kaçmış filme. henry abimiz artık her kült olmuş eserde kendini göstermese iyi olur çünkü bazı roller için fazla yakışıklı ve bence cast olarak da yanlış. henry abimiz olmasa, sherlock holmes ismi olmasa, helena bonham carter olmasa ve sadece millie bobby brown'un top ünlü olduğu bir film olsa gerçekten kaliteli bir teenager filmi olurdu. çünkü bir teenager filmi için her şey çok fazla ve gereksiz. sürekli enola holmes'in kameraya dönüp seyirciyle konuşması hiç hoş değildi. tam olarak enola'nın yaşındaki insanlar için yapılmış. kendini bulma hikayesi. daha güzel teenager filmleri var kült eserlerin harcanmadığı. sherlock holmes serisini pek severim ama şu komedi filminden sonra üçüncü harcanmış sherlock ismi. ilki de bir animeydi. yapmayın harcamayın böyle izlenmesi artsın diye kült eserleri.
 • 1
  reelsamurai 25.9.2020 00:29
  millie bobby brown bu yaşında yaptığı işleri gerçekten hayret edilecesi bir durum çok beğendiğim bir oyuncudur. stranger things sayesinde tanıdım ama sıkı takipçisiyim. 16 yaşında olmasına rağmen florence by millie markasıyla ve dünyadaki en çok kazanan çocuk ünvanını elinde bulunduruyor.
 • 1
  almora 26.9.2020 21:27
  çıkar çıkmaz listeme eklemiştim ilk fırsatta izleyeceğim bir film. fakat enola holmes, dizideki kız kardeş eurus kadar etkileyici olur mu o konuda şüpheliym