taviz tavizi doğurur

  5
  ayaklirap 26.8.2019 01:03
  selam , nasıl gidiyor herkesleştiğin hayatın ?
  belki bunun farkındasın belki de değilsin . elinden geleni yapıyor musun peki ? ya da biraz düşününce herkes gibi olup mutlu olmak mantıklı gelmiştir . saygı duyarım .

  sanırım imrendiğim hayatlar şöyle hayatlar : düşünsene sabah 8 akşam 5 bir işin var . patronunun senin diplomanı önemsemediği , seni geberesiye çalıştırdığı bir iş ortamın var . oooh , mis . tadından yenmez . bir de üstüne aldığın trajikomik zamlara seviniyorsun . kaç sene boyunca hayal kurup kendine araba alacağın , tatil yapacağın belki de yatırım yapacağın parayı ileride evlenirim diye kenara bırakıyorsun . bak işte rengi değişti şimdi sonra emeklilik hayalleri ki ölmediysen şanslısındır .

  her neyse konuyu uzatmayalım. ben bu şekilde yaşamak isterim .
  kızmayın , gücenmeyin . söylediğim şeyler 50'sinde bile heyecanını kaybetmeyen insanlar için değil . 25'inde ölmek için çabalayan insanlar için . ben dahil .!

  çünkü çok daraldım . farklıysan ötekisindir . itile itile toplumun bir parçası olmamaktan çok yakınıyorum. üstelik bir hayal kurup çaba sarf etmeden onun gerçekleşmesini bekleyenlerden de değilim. bence bunun bir son bulması gerek.

  bir başka evrende buluşmak dileğiyle . bugün toplumun yaratıcılığıma ket vurduğu gündür .
 • 2
  hedap 26.8.2019 02:11
  o zaman bugün senin başlangıcın olsun. onların ulaşmanı görmeyi istedikleri sona gelmişsin. bu onlar için yeter de artar bile.
  daha fazla görmek istedikleri manzarayı sunma etrafına.
  0
  gamzeszgin 26.8.2019 04:15
  sonuna kadar katılıyorum.son haline ulaştiysan yenilenme vakti gelmiştir.
21 saat önce