beyler okumanızı tavsiye ederim yanlış fikir sahibi olabilirsiniz.

  7
  goktugkucuk 13.2.2017 13:40
  şimdi beyler bir kaç gündür yeni kimlikler gereksiz para tuzağı gibi yazılar okuyorum öncelikle para olayını tam olarak bilmiyorum yani senelik 90 lira ücret falan diyorlar tamam o biraz saçma fakat yeni kimlik almaya saçma diyenler birde şöyle dusunsunler benim annem ve babam polis bizzat operasyon arkadaşlarıda bu konuda hem fikir normalde sadece sistemde kayıtlı suçluların bilgileri parmak izleri falan var bu şekilde sistemde değilseniz sizi bulmaları zor fakat artık herkesin parmak izi ve bilgileri emniyet personelinin elinde olucak buda suçluların bulunmasını inanın kolaylaştırır bunu bilmeyen arkadaşlarımın olduğunu düşündüğüm için yazdım umarım hak verirsiniz. okuduğunuz için teşekkür ederim.
 • 0
  hellomyfriend 13.2.2017 13:46
  puvo eğer parmak izimi arıyorlarsa hırsızım, eğer bunu bilen bir hırsızsam hiç almam bunun bana ne yararı olabilir hırsız değilim lan ben
 • 0
  huseyinargun 13.2.2017 13:47
  evet dediğin gibi gerekli bir şey bu ama ücreti bilmiyodum.onu da ek bir vergi gibi düşünmüşler demek ki."vergiler yetmiyo,ya vergileri artıracağız ya da borç alacağız" demişti bakan sanırım.
  1
  goktugkucuk 13.2.2017 13:52
  ya aslında para olayını bilmiyorum açıkçası dogrumu gerçek mi diye sizede yanlış bilgi vermek istemem ama diğer dediklerim gerçekten işimizi kolaylaştırıyor yani caydırıcı olarak dusunebiliriz.
 • 0
  goktugkucuk 13.2.2017 13:52
  bunu buraya kardeşlerim bilgilensin diye yazdım daha önce başka yerlerde yazmıştım artık ama fazla tutmadı başlık malesef yapacak bişey yok ama olsun buda yeter.
 • 0
  tutskiyancek 13.2.2017 14:35
  tamam iyi yapıyorlar hoş yapıyorlar fakat kimse kusura bakmasın ben o karta para vermem. bakın kimlik demiyorum kart diyorum eğer o parayla satılacak bir kartsa o zaman ben kendi memleketimin sahibi değil kiracısı olmuş olurum. kimse kusura bakmasın ben para vermem o karta, bu devletin görevidir. daha dün "egonomi çoğ ey fozla pere bele galeyor" diyorlardı. çaldıklarını da ekleyip versinler kimlik kartlarını. tabi bunun amacı suriyelilere saman altından vatandaş etmek gibi görünüyor, baya bir aceleleri var nedense zaten. referandumdan mıdır bilinmez(!)
  -1
  karakurum 13.2.2017 14:58
  90 lira icin ne tatava yaptın amk