4
evine giren hırsızı vuran 11 yaşında ki çocuk
11 yaşındaki chris gaither, call of duty oynadığı sırada evine giren hırsızı vurarak etkisiz hale getirdi.

üstteki paragraf nereden bakarsam bakayım absürt dursa da talladega, alabama'da yaşayan genç adamın yaşadığı şey ve tepkisi gerçek. oyun oynadığı sırada evine dalan hırsız, öncelikle chris'i görmüyor veya onun evde olmasına bile aldırmıyor. neler döndüğünü anlayan chris, hemen harekete geçiyor ve ailesine ait olan 9mm tabancayı kapıp, aşağı kata iniyor.

hırsız chris'i tehdit ediyor ve silahla arasına koca bir çamaşır sepeti koyarak siper alıyor. 11 yaşındaki chis ise gözünü bile kırpmadan ateş edip, hırsızı yaralıyor.

verdiği röportajda gurula call of duty'den antremanlı olduğunu anlatan chris, yerde bebek gibi ağladığını söylediği hırsızıysa bir kez de kameralar önünde uyarıyor.

evet, küçük bir çocuk olsa da evini savunmak istemesi ve ailesi yokken bunu yapması harika bir şey. ama 11 yaşındaki bir çocuğun böylesine soğuk kanlı olabilmesi ve gözünü kırpmadan silahla ateş edebilmesini eleştiriyorlar. 11 yaşındaki bir çocuğa call of duty oynatmanın da iyi bir şey olmadığı söyleyenler var. doğal olarak wvtm 13'te yorumları devre dışı bırakmış durumda.


youtube.com/.../watch

 • 0
  tombalaci 1 yıl önce
  amerika'dan bahsediyoruz. neredeyse her evde silah bulmak mümkün. fakat bu silahları öyle uluorta bir yere koymak yanlış diye düşünüyorum. hele ki evde çocuk varsa.
 • 0
 • 1
  gaddarus 1 yıl önce
  counter strike oynasaydı bıçakla dalardı :)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...