eportatif.com

  0
  cozbrozza 5.5.2018 16:48 ~ 16:49
  firma olarak amacımız pazardaki pratik, katlanır ve portatif ürün gruplarını hesaplı, kolay ve güvenilir bir şekilde kullanıcıyla buluşturmak. bunu yaparken güçlü ve pazarda söz sahibi markalarla iş birliği içerisinde olmak. bu markalarla beraber güzelkan madeni eşya öncülüğünde masa sandalye grupları, ütü masası, kurutmalık, pazar arabası gibi ev gereçleri; bahçe mobilyaları, plaj, piknik setleri ve kamp malzemeleri gibi dış mekan ürün grupları; anne, bebek ve çocuk gereçleri ürünlerinde kullanıcıya alternatif ve kullanışlı ürünler sunuyoruz.

  güzelkan madeni eşya

  firma olarak 1988 yılından beri madeni eşya sektöründe hizmet vermekteyiz. firmamız ilk olarak şerafettin güzelkan tarafından izmir balçova bahçelerarası mevkiinde kurulmuştur ve 1992 yılı itibari ile izmir karabağlar sanayi sitesinde toplamda 1500 metrekare alanda üretimine devam etmektedir.

  firmamız; portatif mutfak masaları ve sandalyelerinin yanı sıra bahçe ürünleri, piknik koltuğu, piknik masası, ayarlanır şezlong, kamp yatağı üretiminde uzmanlaşmanın yanı sıra 1995 yılı itibari ile çocuk masalarını da ürün yelpazesine dahil edilmiştir.

  metal ev gereçleri, bahçe mobilyaları ve çocuk gereçleri sektörlerinin ergonomik, portatif ve kullanışlı ürün ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, sektöründe daima öncü ve yenilikçi olmuştur.

  ürün öncülüğü bizim için en önemli kavramdır. bu doğrultuda ürettiğimiz tüm ürünler gelişim, değişim ve araştırma sürecindedir.

  https://www.eportatif.com
14 saat önce