• getmyads nedir

  2005 yılında kurulmuş bir reklam şirketi olan Getmyads, Google, Facebook, Yahoo, Yandex, Twitter gibi bilinmiş sitelerden aylık reklam alanları kiralayarak müşterilerine pazarlayan, alanında dünyaca isim yapmış bir şirkettir.

  0 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  financier_coinspace

 • getmyads'te sistem nasıl işliyor.

  bir reklam paketinin fiyatı 50$'dır. bu paketin aktif olma süresi ise 600 gündür. yani aldığınız reklam paketinden 600 gün (20 ay) boyunca kazanç sağlarsınız. kazançlarınızı günlük hatta saatlik olarak takip edebilirsiniz. sistemde çekilebilir tutar 300$ olduğu zaman banka havalesi ile çekebilirsiniz. (ayda iki defa banka havalesi ile çekim hakkınız var) bu çekim işlemi payeer kart için 50$dır. sistemde havuz sistemi mevcuttur ve sistemin geleceği için de önemli bir unsurdur. havuzda biriken tutar 50$ olduğu zaman paket alarak sistemdeki mevcut jeton sayısını arttırırsınız. diyelim ki sisteme 2000$ ile giriş yaptınız. aylık olarak kazancınız 600$'dır(%30) bu 600$'ın yarısını (300$) nakit olarak çekebilirsiniz. diğer yarısı (300$) ile paketinizi büyütürsünüz. bir sonraki ay işlem 2300$ üzerinden tekrarlanacağından her ay kazancınız %15 artarak devam eder. bu şekilde yatırımınızı 5,5 ay gibi bir sürede çıkartıp, geri kalan 14,5 ay boyunca da artarak devam eden kazancınızın keyfini sürersiniz.

  getmyads tavsiye geliri nasıl işliyor.

  burada sizin referans olarak dahil ettiğiniz her üyenin aldığı ve yükseltiği paket alımlarından %12 alırsınız. bu sizin birinci sıranızdır. yani sizin eklediğiniz herkes birinci sıranızda yer alır. 

  1.sıranızda yer alan ekip arkadaşlarınızın eklediği (ikinci sıra) her üyeden siz yine %12 alırsınız. paket yükseltmeler de dahildir. 3. ve 4. sıranızda yer alan üyelerden ise 1$ alırsınız.

  getmyads günlük kazanç nedir

  getmyads size aldığınız paketin %1'i günlük kazanç olarak verir. en düşük paket 50$ ve katları şeklinde büyüyerek en büyük paketi 50,000$'dır. paket büyüklüğünüz 50,000$'ı bulduğu zaman kazancınız 7,500$ olarak sabitlenir. network kazançlarınızdan hariç bu sadece paket kazancınızdır.

  GetmyAds Detaylı Bilgi için Tıklayın

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...