0
rte gerçeği
konuya nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama şuni söylemeliyim ki kesinlikle bir tayyipçi değilim. ve bu adama sadece 1 kere oy verdim. neyse. kafama takılan şey şu beyler. bu adamın adını bir pkk lının yanında övmeye kalktım iş yerinde olmasak keleşle tarayacaktı beni. sinirden ağzından köpük çıktı adamın. sonra şu fox tv deki fatih portakal köpeği. sanki biz fox tv nin amerikan kanalı olduğunu bilmiyormuşuz gibi milliyetçilik mavralarıyla tayyibi kötüleyip duruyor. fox tv nin nasıl bir kanal oldugunu araştırabilirsiniz. sonra kanal d ve diğer doğan haber ajanslarının bu adamdan nefret etmesi -ki aydın doğan büyük yahudi rockefellerin türkiyedeki koludur araştırabilirsiniz.- fetullah terör örgütünün bu adama kin beslemesi bunu anlatmama bile gerek yok.. sonra ateistlerin bu adamdan nefret etmesi. bunların hepsini toplarsak bu adam bu ülkeye yararlı diye düşünüyorum. sonuçta tüm ülke düşmanları bir adama oklarını yöneltmişse o adamın ülkeye zarar verdiğini düşünmüyorum. bilmiyorum. bildiğiniz başka birşey varsa kafa karışıklığımı giderin.
 • 0
  ilteris 8 ay önce
  halkın tayyibe bu kadar destek vermesinin sebepleri bana göre

  çağın standart getirilerini o sağladı sanılması

  iyi yasa kötü yaptıgı siyaset tarzının başarılı olması

  ülkeye millete düşman olanların ona da düşman olmaları
 • 0
  kaygusuzyazar 8 ay önce
  bu adamin yaptigi basarili isler yadsinamaz fakat halki acikca manipule ediyor. asiri akp lilerle muhabbete girerseniz ne kadar kafalarinin bos oldugunu gorursunuz . oy veren yine versin ama namaz kiliyor diye vermesin . solculari asagiliyor diye vermesin. adam acikca caliyor buna laf soyleyebilsinler. suan tayyip ve erbabinin iktadarda olmasinin tek sebebi guclu bir rakibi olmamasindan kaynaklidir
 • 0
  190322a 8 ay önce
  iyi uykular
 • 2
  story 8 ay önce
  cumhur başkanımızı diğer ülkelerin neden sevmediğini düşündünüz mü acaba?
  türkleri çok sevip bizim iyiliğimizi istedikleri için mi?
  yoksa müslümanları bir araya getirip tek çatı altında toplamaya çalıştığı için mi?
  neden diğer ülkelerin gazetelerinde hep bizim cumhur başkanımızın karalanmak için çıkan haberler var cumhur başkanı sayın recep tayyip erdoğan'ı düşürüp ülkeye
  istikrar sağlamak için mi?
  avrupa ülkeleri türkleri seviyor mu sizce?
  ben diyeyim avrupa her zaman bizim kötü olmamızı ister çünkü türklerden korkuyorlar bizde iman gücü var buna ek olarak silah sanayide de geliştik avrupa korkudan titriyor artık ne yapacaklarını şaşırdılar. müslümanın dostu müslümandır. bir söz var belki ayet tam bilmiyorum nereden olduğunu o yüzden yalan olmasın. hristiyan ve yahudilerle iş yapmayın onlar ancak kendilerine dosttur.
  yani dış ülkelerin yaptığı haberlere itibar etmeyin çoğu çamur at tutmasa izi kalır hesabı yapıyorlar başarıyorlar da. hatta bazen öyle haberler çıkıyor ki haberi çıkaran bile inanmıyor öyle bir şey olacağına ama o habere inan bir sürü insan çıkıyor.
  ülkemiz de şehit haberi gelince devleti suçluyorlar ama polise taş atan biri ölünce bütün herkes sokağa çıkıyor bu nasıl iş.
  şehit haberi olunca da gene çıkıyor bazıları ama devlet istifa diye bu teröristlerin amaçları ney ülkeyi bölmek siz niye bunların ekmeğine yağ sürüyorsunuz anlamıyorum.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  49 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...