5
bir şeyler anlatıyorum
Öncelikle tüm terör saldırılarında hayatını kaybetmiş vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun. Terör saldırıları... Daha amaçlarının ne olduğunu bilmezken Türkiye Cumhuriyeti düşmanı olmuşlar hiç yoktan. Vatandaşımı katledip savundukları şeyi kabul etmemizi bekliyorlar biz daha ne istediklerini bilmediğimiz halde. Oy verip başa getirilenler de bir boka yaramıyor doğrusu. 12 yıllık iktidarlıklarında ne refah seviyesi arttı nede elde avuçta tutulabilir bir şey yaptılar. Havaalanı yaptılar sevinenler benim Anadolu'daki vatandaşlarım oldu ama iyi bir şey midir kötü bir şey midir bilemediler. Yol yaptılar yine Anadolu'daki vatandaşım sevindi nereye yaptılar bilemediler. Onlar zaten yol yapsınlar diye getirildi ama iktidarlığı müteahhitlik sandılar. Şehidim öldü sustular, utanmadan kelle dediler, Türkiye Cumhuriyeti düşmanlarına da sayın. Vatandaşım öldü kılını kıpırdatmadılar. Tecavüze de uğradı,uğramasaydı dediler. Hırsızlık,yolsuzluk belgeleri çıktı adlarına,hiçbir şey olmamış gibi davrandılar,sanki yapmamışlar gibi vatandaşı kandırdılar. Vatandaşı kandıra kandıra buralara kadar geldiler. Kanmasın da ne yapsın vatandaş.Onları iki üç pirince,kömüre muhtaç edenler yüzünden kanmak zorunda kaldılar. Vatandaşın karnı yerine ceplerini doldurup saray yaptırdılar yine kandırılan vatandaşım oldu. Vergiler arttı vatandaş iyice aç kaldı. Sınırımıza yakın olan ülkede savaş çıktı insanlık namına ülkeye milyonlarcasını,terörist midir neyin nesidir hiç umursamadan insanlık diyerek ülkeye soktular şimdide vatandaşlık vermek üzereler vatandaşım kandı. İnsanlık diyerek kim olduğunu bilmediğimiz kendi ülkelerinde dahi savaşamayan kişileri oy gücü olarak görüyorlar yine vatandaşım kandı. Ya bu vatandaşım daha neye kanacak? Bu vatandaş ne zaman dik duracak? Ne zaman "Heyt ulan!" diye yumruğunu vuracak? Gerçi Nazım Hikmet'in dediği gibi: dünyanın en tuhaf mahluku doğru değil mi dostlar?
 • 1
  barzo22 8 ay önce
  Eline ağzına sağlık. adeta içimi okumuşsun .
 • 1
  iloveimagine 8 ay önce
  Halk ne yapıcagini bilmiyor.Bizler gelecegin hesabini yapmak yerine yarının hesabini yapar olduk.Ayip olucak ama bizleri domalttirip s*kmeyi bekliyorlar.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  49 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...