bir arkadaşımın yazdığı dehşet verici mesaj
 • 2
  oschemat 8 ay önce
  Keno bırak kendi haline her yerde var onlardan
 • 5
  vasiliagayev 8 ay önce
  Etme cahille muhabbet kusturursun,silme cam kirigi ile götünü kestirirsin aga
  -1
  oschemat 8 ay önce
  İnsanın cahil olduğunu bilmesi, ilme atılmış ilk adımdır.
  Benjamin Franklin
  Acaba biliyorlarmı da konuşuyorlar
 • 5
  kenevir 8 ay önce
  bizim böyle 4-5 kişilk bi arkadaş grubumuz var hepsi hali vakti yerinde adamlar zamanın cemiyet okullarına gidiyorlardı ben hep feto hakkında atar tutardım dinler arası diyalog falan derdim bana günaha giriyorsun yapma derlerdi sonra geldiler benim lafıma onlarda fetoya sövmeye başladı ben şimdi aynı şekilde onlara ampulleri anlatıyorum yine aynı tepkiyi veriyorlar yine dediğime gelecek ama iş işten çoktan geçmiş olacak
 • 4
  nanichirgelair 8 ay önce
  1- Bir devletin dini olamaz, vatandaşlarının geneli herhangi bir dine mensup olur o ayrı.
  2- 700 yıldır müslümanız diye övünüyor ama bilmiyorki ondan daha fazla süredir gerçek türk dini olan tengri ile yaşadı ataları. Arap kültürününün asimile olmuş insanları.
  3- İsrailden yahudi cesaret madalyası alan, kendi halkını 400 milletvekili ile tehdit eden, kan ile beslenen ve bir dediği diğer dediğini tutmayan bir şahıs hakkında bu lafları ediyor.


  Kısaca özetlemek gerekirse gereğinden fazlaca yandaş medyayı takip ediyor, objektif bakamıyor ve dini manipulasyona kolay gelen bir kişi.
  0
  kenevir 8 ay önce
  yorum gibi yorum
 • 3
  quentra 8 ay önce
  Bunları bir de sehit ailelerine sormak lazım. Reis-i Cumhurunuz kinamalarla püskürtüyor düşmanları
  quentra tarafından 8 ay önce düzenlenmiştir.
 • 1
  iloveimagine 8 ay önce
  Hepsine katilmasamda güzel özetlemis
 • 0
  thecrazyturk 8 ay önce
  kardeş zaten dine göre kuralı kuralına yaşasak ve hakkıyla yöneticiler getirsek şu anda kimse müslümanlığa söz etmiyordu...
 • 0
  ykdemelisin 8 ay önce
  elim ayağım titredi ekrani kırıyodum mazaallah
 • 0
  sadurra 8 ay önce
  Bunca yıllık müptezelim ben böyle kafa görmedim.
 • 5
  arya 8 ay önce
  bütün müslüman ülkeleri sırtlarını bize yaslamışlarmış, hala aynı ümmetçi gerzekalı kafa.. o çok övdüğünüz müslüman devletler zamanında ingilizlerle işbirliği yaparak bizi sırtımızdan vurdu..

  asıl suçlanması gereken kim?? 14 yılda devletin her kurumunu ele geçirip, polisleri, istihbaratı yetenekli olanlarla değil kendi yandaşları ile doldurup güvenliğin sıfır olduğu bir ülke yaratanlardır asıl suçlanması gerekenler.. tüm bu olanlara rağmen hala akp'yi savunmak ciddi anlamda gerizekalılıktır, tedavisi olmayan bir gerizekalılık hemde.
 • -6
  efullim 8 ay önce
  Arya senin bizi sırtımızdan vurduğu dediğin Arap'lar bizim deflerimizle beraber Çanakkale de savaştılar. Kıbrıs Barış harekatın da bize yardım ettiler. Ha bu arada çoğunluğa gerizekalı diyen zihniyet. Sizin içiniz bomboş be . size laf da kar etmez. İt ürür kervan yürür. Ada'm güzel yazmış on numara yazmış . 600 yıl CİHANA o kötü gözle baktığınız din ile şeriat ile hükmettik. Cumhuriyet ile değil.
  2
  arya 8 ay önce
  yazdığın diğer saçmalıklara cevap bile vermeyeceğim, ama osmanlı da şeriat, din mi vardı?? o padişahların hepsinin hareminde oğlanlar vardı, bildiğin eşcinsel ilişki yaşıyorlardı, şarap için şehir fetheden padişahlar var, utanmadan cumhuriyete laf ediyorsun birde cumhuriyete kurban olun hepiniz, herbiriniz..

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Osmanl%C4%B1da_e%C5%9Fcinsellik
  arya tarafından 8 ay önce düzenlenmiştir.
  3
  nirvana 8 ay önce
  600 yıl din ile cihana hükmetmişmiş, 1400 yıl önce arap çöllerinde yaşayan insanların kurallarını mükemmele zannedecek kadar gerizekalısın, cuhuriyete kurban ol sen.
  1
  nanichirgelair 8 ay önce
  Güzel espiri,şimdi ciddileşelim lütfen.
 • 0
  kaygusuzyazar 8 ay önce
  Ne soylesen bos bu adama . lakin bu akp nin stretejisini iyi yaptigini gosterir .erdogan basindan beridir asiri muhafazakar kesim uzerinden oynuyor cogunlugu yanina cekiyor muhaliflere laf atarak kendi taraftarlarinin ilgisini cekiyor ulkeyi ayristiriyor. Bu islam savasi diyor butun muhalefeti islam dusmani ilan ediyor taraftarlarida baska yonlerine bakmiyor zaten baskanimiz namaz kilsinda ulkeyi yönetmeyi bilmesede bosver diyorlar
 • 0
  sultanul_meczubin 8 ay önce
  Türkiyede Arap milliyetçiliği yapıp, Atatürk düşmanlığı yapıp hala bu ülkenin ekmeğini yiyen var. İnsanda azıcık şeref olur dicem de, malum. İnsanda olur.


 • puiv

  89 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...