0
sevdiğim kızdan nasıl vazgeçebilirim ?
beyler kız beni sevmiyor ama ben hala onu seviyorum nasıl kafamı dağıtabilirim, nasıl unutabilirim onu ?
 • 0
  nestor 12 ay önce
  Gerçekten vazgeçmek istiyor musun şansını denedin mi ?
  0
  swordraiders 12 ay önce
  bi ara baya yakın olmuştuk konuştuk ettik filan 2 ay boyunca ama herşeyimiz zıt düşüyor ben ak desem o kara çıkıyor ilgi alanlarımız da farklı onun için bende zorlamıyorum artık
  0
  nestor 12 ay önce
  kardeş aynı olsa da sıkılmaz mısın ondan? Hiç mi ortak nokta yok?
  0
  swordraiders 12 ay önce
  aynı olsa zaten bu kadar sorun çıkmazdı, büyük sorunlarımızdan biride ortak noktalarımız hemen hemen hiç yok denecek kadar az olduğu için sohbet etmeye başlasak bile en fazla 5 dakika yada 10 dakika sürüyor, yani konuşmanın tıkandığı anda onun da muhabbetten sıkıldığını anlıyorum galiba.
 • 0
  oflukaptan 12 ay önce
  Benim ki daha kötü.Ben kızdan hoşlanıyorum ve arkadaşımla çıkıyo.(Yanlış olmasın arkadaşımla çıkmadan öncede konuşmuştuk ama olmamıştı)
  0
  swordraiders 12 ay önce
  Onunda acısı ayrı birşey :(
 • 0
  garavel 12 ay önce
  Ancak başka bir kızı sevmeye başlarsan unutabilirsin sanırım.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  yani hayatım boyunca hiç kimseye bu kadar kendimi kaptırmamıştım, ilk defa canımın acıdığını, ilk defa bir kız için ağladığımı anladım.
 • 0
  lethie 12 ay önce
  Ayni dert bizde kardeş
  0
  swordraiders 12 ay önce
  Allah yardımcın olsun kardeşim bunu demekten başka ne gelir ki elimden ? :))
 • 0
  nestor 12 ay önce
  Ondan nefret etmek için kendini kandır kardeş. Sürekli seni neden sevmediğini düşün menfaitçi olduğunu düşün alçak bir insan olduğunu düşün düşün...
  1
  swordraiders 12 ay önce
  Zaten yaptığı davranışlarla onun biraz iki yüzlü ve yalancı tarafı olduğunu anlamıştım, bunu ona inandırtmaya çalışırken oldu ne olduysa.
  0
  nestor 12 ay önce
  Bunu kullan kardeş kalp kırmadan onunla fazla konuşmadan uzaklaş. Hem belli mi olur kaçan kovalanır bu sefer o sana yakınlaşmaya başlar.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  Bana yakınlaşacağını pek düşünmüyorum aslında çünkü yerimi doldurabilecek kişiler olduğunu biliyorum bu da bana koymuyor değil yani
  0
  nestor 12 ay önce
  Yaşını bilmiyorum ama bir dede gibi klişe laf söyleyeceğim. Hayat devam ediyor elbet daha kimler gelicek kimler geçecek unutamasan da alışırsın kardeş.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  inşallah kardeşim
 • 0
  batununbiri 12 ay önce
  Arkadaşlarını topla git 2 duble rakını iç dertleş dök içini o kızı da orda bırak ve evine dön
  0
  swordraiders 12 ay önce
  o kadar kolay bırakılmıyo be :):)
  0
  batununbiri 12 ay önce
  2 senelik ilişkimi bitirdim 2 yıl acı çektim en son bu dediğim şeyi yaptığımdan beri içim rahat kafamı yastığa koyduğumda aynı senaryoyla karşılaşmıyorum.
 • 1
  kesersapi 12 ay önce
  hiç bişey yapamazsın bekleyeceksin zamanla herşey normale dönecek bi bakmışın gün içerisinde aklına hiç gelmiyor o zamanda bitmiş oluyooo zaten
  0
  swordraiders 12 ay önce
  Aynı ortamda olduğumuz ve hergün gördüğüm için aklımdan çıkacağını sanmıyorum.
  0
  kesersapi 12 ay önce
  öğrenilmiş çaresizlik metodu nası olsa olmaz gözüyle bakacaksın eğer ki umudun kalmadıysaa bi şekilde kopar aşk denen şey birleşemeyince ortaya atılan bişey zaten birleşseydin eğer adı ilişki olurdu...
  0
  swordraiders 12 ay önce
  zaman gösterecek
 • 0
  theoflu 12 ay önce
  onu sı*arken düşün
  0
  swordraiders 12 ay önce
  her zaman aklımda çıkarmak ne mümkün
 • 1
  hhserhos 12 ay önce
  ONU SIÇARKEN DÜŞÜN
  0
  swordraiders 12 ay önce
  her zaman aklımda çıkarmak ne mümkün
 • 0
  discidegildishekimi 12 ay önce
  önce vazgeç artık o gelse bile ben ona gitmem de
  o zaten gelmeyecek
  yavaş yavaş unuttuğunu hissedeceksin ve bu sana acı verecek
  onunla konuşurken acı verecek onu düşünürken acı verecek ve onu artık düşünmediğini anladığın vakit de acı verecek ve bu eşiği geçtiğin an artık hiçbir şey acı vermeyecek günde belki bi kere hatırlayacaksın ama yüzünde sadece tebessüm olacak
  0
  swordraiders 12 ay önce
  ben şuan yavaş yavaş unutma sürecindeyim galiba saolasın yorumun için
 • 0
  ooamazingoo 12 ay önce
  Vazgeçmek diye birşey yoktur sokuk,alışmak vardır. Alışacaksın için yana yana.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  orası öylede içimin daha ne kadar yanması lazım be kardeşim
  0
  ooamazingoo 12 ay önce
  Geçene kadar. Taa ki onu başkasıyla el ele tutuşmasını düşündüğünde içini acıtmayacak kadar. Kötü düşün herzaman olmadı de gitsin. Çok kötü durumdur kendimden bilirim yalnız kalmamaya bak dertleş biriyleriyle.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  bir iki arkadaşla baya dertleştim zaten de, ben bu işin olurunda değilim artık herşey kabulüm ama unutamıyorum işte
 • 0
  barzo22 12 ay önce
  kardeşim sen bu sıçarken düşün falan filan diyenlere aldırış etme . unutmak ve vazgeçmek için birşey yapmana gerek yoktur. insan sabah kalktıgımda onu unutucam diyince olmuyor . zamana bırakmak en iyisidir . her geçen gün dahada fazla unutucaksın ve birgün bakıcaksın ki artık aklına gelmiyor . akılda kalan sadece bir kaç küçük anı onlarıda unutmak bana göre mümkün degil. yani kısacası unutmak için birşeyler yapsanda fayda etmez zamana bırak. he birde bu zaman içinde yeni bir kız unutma sürecini biraz hızlandırabilir saygılar..
  0
  swordraiders 12 ay önce
  yorumun için teşekkür ederim kardeşim, yani ben öyle her kızla takılan tiplerden değlilim. ilk defa birine bu kadar açıldım ağzımın payını aldım. yani unutmak için yeni bir kızla çıkmak istemiyorum.
 • 0
  mertuchiha 12 ay önce
  Kendini üzme ya Düşün sen onu deli gbi seviyorsun o allah bilir ne yapıyor Onunla olup üzülmektense tek taraflı aşık kal ayrıca bu işin kurtuluşu yok sıcarken düşün falan boş yani zaman kardeşim zaman sana ilaç olucaktır kalbin her gün ona olan sevgini öldürücektir sen sadece bekle istesende istemesende unutursun zaten zamana bırak
  0
  swordraiders 12 ay önce
  o zaman biraz daha zaman gerekiyor. saolasın yorumun için
  0
  mertuchiha 12 ay önce
  Kardeşim işin çok zor Çünkü hemen yarın olucak birşey degil ama en dogrusu zamana bırak seni sevmeyenle olup hergün üzülmektense bro dedim daha dogru üzme kendini zaman meyvesini verir
  bence
  0
  swordraiders 12 ay önce
  allah razı olsun kardeşim tavsiyelerin için
 • 1
  mert52 12 ay önce
  Kardeşim eğer gerçekten seviyorsan vazgeçemezsin
  0
  swordraiders 12 ay önce
  tam olarak vazgeçmek demeyelim de unutmak diyelim
 • -2
  omersur5 12 ay önce
  Sana 31 adet Malafat-u Şakşakiye yazıyorum kardeşim sabah akşam düzenli.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  saolasın kardeşim
 • -1
  klikpuv 12 ay önce
  Kardeş ilk olarak onu sıçarken düşün böyle ama bildiğin gibi değil osura osura kütür kütür sıçarken. İşe yaramazsa kendi uyguladığım yol olan kusurlarını abart kızın. yani kısaysa abart burnu büyükse abart . kızın tanımadığı samimi arkadaşınla sohbet et ''ya abi zaten o kızında boyu kısacıktı napayım ben onu'' falan. Beynini kandır kardeş beynini.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  yani kızın kalbini kırmak istemiyorum, her ne kadar beni sevmesede içimde ona karşı bir sevgi var
  0
  klikpuv 12 ay önce
  kardeş kızın kalbini niye kırasın ben kıza söyle diye bir şey yazdım mı? sadece kendini kandır daha kolay hallolur. beyin çocuk gibidir kolay kanar. beni dinle ;)
  0
  swordraiders 12 ay önce
  kusura bakma kardeşim ben kızı yanında dalga geç diye anladım, ama cidden güzel yol deneyebilirim bunu
 • 1
  winstoncode 12 ay önce
  Unutmak mümkün değil ama ''kafamı dağıtmak'' kelime öbeğinden daha iyisi bulunamazdı sanırım olmasını istediğin durum için. Öncelikle çaba ile atlatılabilecek bir şey değil bu, ama oturup dinlediğin müziklerde dertli dertli hava takınırsan kendine zarar verirsin başka bir boka yaramaz. Normal yaşamaya devam edeceksin kardeşim, seve seve sevmemeyi öğreneceksin. Ama ömrün boyunca hep seveceksin, sadece başkasını daha çok seveceksin belki. Belki de o da olmayacak. Ama bir şekilde yokluğu alışkanlık haline gelecek, varlığını istemeyeceksin. Yine seveceksin, yine seveceksin. Seveceksin de zaman geçicek sadece adını seveceksin. Yani kardeşim yaşa, bunun ilacı yaşamak. Öyle düpedüz yaşamak. Hiç bir şey olmamış gibi değil, her şeyi acısıyla beraber çatır çatır yaşamak. Güzellikleri de var merak etme :)
  1
  swordraiders 12 ay önce
  tüm yazdıkların için saol kardeşim, her yazdığını kafamın bir yerine not ettiğime inanabilirsin
  0
  winstoncode 12 ay önce
  Yardımcı olduysam ne mutlu bana. Çeken anlarmış ^^
  0
  swordraiders 12 ay önce
  açın halinden aç anlarmış
 • 0
  ahmetteahmet 12 ay önce
  yapış dudaklarıma
  0
  swordraiders 12 ay önce
  anladım kanka.
 • 0
  surmelibirgenc 12 ay önce
  Hayırlısı de geç, zor olucak bünyen bayağı kilitlendiyse . Kaybedicek daha önemli şeylerinin olduğunu düşün. Sen kalırsın o gider , o kalır sen gidersin . Umut et . Ama sevmiyorsa da zorlama. Sana gidipte " Lan sana kız mı yok " diyemem . Bu devirde hastalık olmuş zaten bu . " Üzülmeyeceğin kadar sevsen böyle olur muydu ? " hayır . Kızları tapar gibi sevmeyin. Hayat uzun , bi o kadar da kısa . Mutlu olabileceğin çok şey var . Mesela gözlerin var . Dua eden ellerin . Ne diye üzülürsün ? Hayat gayeni tek şeylere bağlama . Gidipte kadın düşmanıda olma . Zamanla değil kardeşim , Namaz ile Dua ile geçer . Din dersi vermiyorum yanlış anlama . Olan şey bu.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  kardeş ben o kızı gördüğümden beri her gece uyumadan Allahın kavuşturması için az dua etmedim ama kader de varsa ne yapacaksın ki :)
  0
  surmelibirgenc 12 ay önce
  Hakkında hayırlı değildir , bilemezsin . " Hayırlısı " de geç . Kız için değil de belki de başka şeyler için dua etmen gerekiyodur .
 • 1
  nihat1907 12 ay önce
  gereken şey 5 lt su bidonu içine 70cl finlandiya votkayı boşaltıyorsun 2 adet büyük boy redbullu ekliyoruz yarım litre yada tadı yumuşak olsun istiyorsan biraz daha fazla vişne suyu koyabilirsin 2 adetde kırmızı tuborgu koyuyorsun az bi çalkaladıktan sonra kapağını açıp köpüğün gitmesini bekliyoruz daha sonrasında ilk 3 bardağı hızlı hızlı cakıp arabaya atlayıp eğlenceli yerleri gezmeye başlıyorsun 1 günlükte olsa unutursun kardeş ertesi gün zaten sızarak geçer etti 2 bundan sonrasını rutine bindir zaten o kafayla bikaç haftaya başkasına aşık olursun bilader hadi afiyet olsun
  nihat1907 tarafından 12 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  sağolasın kardeşim aldım tarifini
  1
  sesindekiyalnizlik 12 ay önce
  Bizim burdaki 40 yıllık keş tekelciler veremedi bu tarifi bana valla helal olsun :D +1
  0
  nihat1907 12 ay önce
  başka tariflerde var hacı istersen vereyim
 • 1
  yasar 12 ay önce
  Kardeşim onu aranda bir halat ile bağlı şekilde düşün. O halatın üstüna onunla olan anılarını ve düşüncelerini as. Halatı kes ve onu uzayda kaybolduğunu gör. Emin ol işe yarıyor
  yasar tarafından 12 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  deneyebilirim saolasın
 • 0
  reformer 12 ay önce
  vazgeçme kardeşim. aşkta unutmak, vazgeçmek var mı?
  0
  swordraiders 12 ay önce
  kızın gönlü olmayınca ne yapabilirim ki ?
 • 0
  roketatar 12 ay önce
  Unutamazsın yeğen tek taraflı aşk ruhta kâğıt kesiği... Zaman geçer aylarca aklının ucundan geçmez sonra bir gece rüyanı ateşe verir yeniden yeşerir gönlünde piç bi ot gibi senelerce görmezsin mesafe girer araya ansızın düşer gözleri gözkapaklarına damarları delik deşik bi müptezel gibi bakarsın fotoğraflarına en derin nefesi ona çekersin sigaradan en tomurcuk yaş onun için akar gözünden belki sayfalarca yazıp defalarca yakarsın yanmışsın kafamı nasıl çağırırım diye sorma sen zaten dağılmışsın kendini toplasanda göğsünün ortası boş kalacak kalsın aldırma bir daha aşık olman zor.. 9 sene oldu sızısı ilk günkü gibi.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  okurken çektiğin acıyı hissettim kardeşim Allah yardımcın olsun
 • 0
  lasvegasli 12 ay önce
  Kimse unutmak için sevmemiştir aslında . Ama eğer sevmek sana acı veriyosa unutmak en doğrusu. onun adını ağzına almayacaksın . takip etmeyeceksin hiç bir sosyal mecradan. tribe girdiğinde aklına o gelmemesi için çabalayacaksın. hatta tribe girmemek için duygusal sarkı dinlemeyeceksin. bu herkesin uyguladığı ufak bir yöntemdir . işe yarar mı ? o sana kalmış
  0
  swordraiders 12 ay önce
  yani facebookta arkadaşız, instagramdan takipleşiyoruz. ne yapmam gerek bilmiyorum
  0
  lasvegasli 12 ay önce
  4.5 yıl bir ilişkim oldu . ilişkiyi kendi isteğimle bitirdim ve bir daha da sans vermedim . vermek istemedim . ama sevmediğim için değildi . kendisiyle beraber olmak daha fazla acıtıyordu . kendi mutluluğum , kendi hayatım için bitmesi gerekiyordu . çünkü fedakarlık yapmaktan mutlu etmekten mutlu olmayı unutmuştum . Neyse bitti kısaca. Bir süre stalkladım biyerlerden . instagram twitter facebook işte whatsapptan last seenine bakmalar falan. bi anda bi karar aldım . ve her yerden takibi bırakıp engelledim. üzerinden 1.5 yıl geçti . artık sadece birilerine tavsiye vereceğim zaman konusu geçiyor . biraz istikrar biraz nefsine hakim olmayı basarırsan kendi hayatını yasamaya tekrar dönebilirsin dostum
  0
  swordraiders 12 ay önce
  benim başımada ne geldiyse bu whatsapp da cevrimici vakitlerini takip ettiğim için geldi. ben sadece zamanlarına bakmak için değil benim mesajlarıma geç cevap verdiğini görmek için program kullanarak baktım. bir günaydın ve iyi geceler mesajına cevap vermeyecek kadar aciz bir insandı.
  0
  lasvegasli 12 ay önce
  Bir günaydın ve iyi geceler mesajına cevap vermeyecek kadar aciz bir insanı daha fazla düşünerek daha fazla severek sende aciz duruma düşmemelisin. Herşeyin elbet bir yolu , Her sevgininde değerini bilen bir insan vardır. Yanlış insan için üzülmeyi bırak . Doğru insan senin sevginin değerini bilip karsılık gösterendir . Bu saatten sonra yapacagın o insanı beklemek olmalı dostum
  0
  swordraiders 12 ay önce
  orası öylede ben ilk defa birine bu kadar çok değer verdim be kardeşim. yani instagramda ve facebookta engel atmak istesem de elim gitmiyor
  0
  lasvegasli 12 ay önce
  Kendi hayatın için en iyisini yap dostum . Neyi yapmak seni daha fazla mutlu edecekse öyle yap
  0
  swordraiders 12 ay önce
  işte o konuda kararsızım
 • 0
  ertinuviel 12 ay önce
  Öncelikle yürekli ol ve vazgeçmen gereken şeyden erkekçe vazgeç. Unutmak zamanla olacak bir şeydir. Ama eğer hayatının büyük bir bölümünü kaplayan bir şeyden vazgeçiyorsan ya da bir dönüm noktasındaysan, yürü derim. Ben böyle zamanlarda kilometrelerce yürürüm, belki benim bir şeyleri kabullenme şeklim böyledir bilmiyorum ama eğer bir hayalim sonlanmışsa, bir hayal kırıklığı yaşamışsam ya da ne bileyim eşimle falan tartışmışsam sadece yürürüm. Tabi ki facebook tu twitterdı instagramdı hepsinden sil. Arındır hayatını ondan.
  ertinuviel tarafından 12 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  yürü derken neyi kastettiğini tam olarak anlayamadım. bildiğimiz yürümek mi yoksa kararlarının üzerine yürü anlamında mı ?
  0
  ertinuviel 12 ay önce
  kilometrelerce yürürüm yazdıydım bir yerde. :) bildiğin yürümek yaw
  0
  swordraiders 12 ay önce
  deneyebilirim tabi okuldan zaman bulabilirsem
 • 0
  kullanici 12 ay önce
  Kendine güven. Kesin bir karar ver, ben vazgeçtim de ve bitir.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  o kadar kolay olmuyo be abi
  0
  kullanici 12 ay önce
  Kolay olacağını kim söyledi ki?
  0
  swordraiders 12 ay önce
  :))
 • 1
  hayyams 12 ay önce
  Birader istediğin kız la takıl, istediğin kadar içki hiç, istersen deli gibi paran olsun. İş takıntıya binince bi daha kurtulamıyorsun. Bak benim 9. senem aramızda bin kilometreye yakın mesafe var ama içince elim yine whatsapptan onun numarası üstüne gidiyor. Yani kardeş sen sen ol takıntı yapma hadi kaçtım ben eyv.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  çoktan takıntı haline geldi :(
  0
  hayyams 12 ay önce
  geçmiş olsun ne diyelim, ama takılma kimseyle sakın. Bir gün gelir aynı masada oturursun. Sonra yüzüne bakıp nasıl sevmek bu amına goyımi, tüm memleketle takıldın derse hoş olmaz. Yapma ben yaşadım. Eline gelen şansları efsane kullan bide. Sevip sevmediğini düşünme..
  0
  swordraiders 12 ay önce
  yok kardeş kimseyle takılmam zaten
 • 0
  abi2efesversene 12 ay önce
  bir hareketini ya da bir saniyelik gülüşünü bile sevseniz unutamazsınız her içtiğinde aklına gelir ciğerini söker
  0
  swordraiders 12 ay önce
  maalesef öyle kardeşim
 • 0
  muzlunohut 12 ay önce
  Kardeş sıkıntı yap,Vazgeçemezsin.
  muzlunohut tarafından 12 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  swordraiders 12 ay önce
  Bakacağız zaman gösterecek


 • karışık

  Karışık

  24 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...