2
ünlü markaların teknik servisi
örneğin fotoğraf makinesi. şimdi bu ürün üzerinden konuşacağım. bu ay içinde-birkaç hafta önce bir fotoğraf makinesi aldım kıydım paraya. dün seri çekim yaparken yani ardı ardına artı eksi 10 fotoğraf çekerken hata verdi ve şuan açılmıyor makine. ünlü bir marka türkiye pazarında "en çok" satış yapan bir firma sadece ve sadece istanbul ve ankara'da teknik servis açıyor hatta izmir'deki teknik servisini iki sene önce kapatıyor. bende izmir'de oturuyorum. aramadığım numara kalmadı ki bölge marka bürosu dahil,sürekli bana kapatılan servisin numarasını veriyor. birkaç kere aradım o numarayı büro size yönlendiriyor ama hanım efendi dedim. bayan ise berbat bir konuşma şekliyle şu ağzını yaya yaya konuşan bayanlar gibi 2 sne önce canon firmasına teknik servisini yapmamaya karar verdik dedi ve konuşma bitti. bende en sonunda istanbul'daki merkezi aradım ve ne yapmalıyım dedim. kargoyla yollayın dediler. bende bugün yolladım kargoyu. şimdi ne yapayım ben? bu sadece canon'da değil nikon ve diğer firmalarda da var. ayrıca sadece fotoğraf makinesi değil birçok üretici telefonlar hariç (alımı kat kat çok olduğu için) çok fazla teknik desteğe önem vermiyor ama türkiye pazarındaki büyük payı alıyorlar. bu kapitalizm değilde nedir? bu bildiğin tüketici mağduriyetidir. bir para talep eder ve beceremeyip başka bir hasar verirlerse dava edeceğim. rezillik.
 • 1
  huseyinargun 6 ay önce
  müşteri memnuniyeti umurlarında olsa keşke.
  1
  filozofunsakali 6 ay önce
  para verip eziyet çekiyoruz. madem gerektiği gibi hizmet vermeyeceksin açma arkadaş burada pazar. eşek başıyız sanki. şikayet edeceğim böyle olmaz.garantide olmasa ürün giderim çok iyi fotoğrafçı dükkanları var onlara tamir ettiririm ama garantisi var ve hakkım.
  1
  huseyinargun 6 ay önce
  keşke dediğin gibi hizmeti düzgün veremiyorum diyip çekip gitseler.kazandıkları paraya bakıyolar gerisi umurlarında değil.
 • 0
  serhatcakmak 6 ay önce
  en büyük sıkıntı zaten her şeyin istanbulda olmasıdır diye düşünüyorum, en azından küçük bayiiler açılsa ve ona göre eğer ciddi bir sıkıntı var ise istanbula gönderilsede müşteriler ile ilgilense diyeceğim ama düşünen yok sanırım.


 • türkiye

  Ülkedeki olaylar hakkında tartışma bölümü

  2 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  incidengeldim

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...