2
sadece dünya ve güneş olsaydı.
gezegenimiz ve sadece güneş yaratılsaydı sabit bir düzlemde dönseydi hayat için yeterli olmaz mıydı? hadi gelgit falan ay da olsun.bu üçlü sistem dönüp dursaydı da yaşam için yeterli değil miydi?karadelikler süpernovalar bilmem kaç yıldız bilmem kaç gezegen eğer hepsi boşsa niye varki bu kadar gezegen evrendeki element sayısı belli atomlar belli.benim fikrim demekki diğer gezegenlerde keşfetmemiz gereken birşeyler varki yaratılmış ama ne acaba bizi yükseltecek birşey mi yoksa sonumuzu getirecek bir felaket mi?
 • 1
  ofsaytsizburak 1 ay önce
  bu kadarını bilim adamları bile kafana takmıyor,sen kendi ve dünya yaşamına kafayı tak gerisi şuanlık pek önemli değil.
  0
  yondaimehokagesama 1 ay önce
  😂😂😂 vizontelede "olaylara karışma" sahnesi
 • 0
  bohac 1 ay önce
  güneş, dunya, ay yeterli olmazdi. kutle cekim kuvveti sebebiyle gunes sisteminin duzenini korumasi icin diger gezegenlere ihtiyac var. ayni sekilde samanyolu galaksisindeki duzen icin diger yildiz sistemlerine. evrendeki duzen icin de diger galaksilere ihtiyac vardir. hic biri bos degildir. belki sadece kutle cekim de degildir sebebi. bilinen bilinmeyen baska sebepleri de vardir tüm bu guzelliklerin.
  0
  yondaimehokagesama 1 ay önce
  bence sebebi sadece kütle çekim olsa sistem güneşle de kurulabilirdi.sonuçta şuan da her tur bilmem ne kadar uzaklaşıyormuymuşuz ney yani şuan bile sabit dengede değil. belki de insanlarda keşif aşkını alevlendirmek içindir?


 • benim bölümüm

  Burası benim

  9 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  yondaimehokagesama

 • 1.burda demokrasi yoktur.

  2.benim kurallarım geçerlidir.

   2.1.ahlaksızlığa ve liselilere prim vermem

  3.sorun çıkarsa ilk 2  madde geçerlidir

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...