-7
geziyi savunan maldır açık
eğer sen laiksen solcuysan cumhuriyeti gidip demokratik yollarla hükümeti indireceksin.gidip sokağa çıkıp devletin polisiyle çatışarak değil.cumhuriyeti çok seviyorsan kurallarına.ama tabi oy yüzden az olduğu için iktidarı alamayacağını bildiğin için anarşi ve kaosa yönel.sonra da yok gezi ruhu gezi birliği cart curt.lan eğer başarılı olunsa hükümet düşse amerika gelip ülkeye "barış"ını getirecek.ozaman da kimse kar etmez tabi içimizdeki köpekler hariç.onlar kazançlı olduklarını sanacaklar.kısacası cumhuriyet cumhuriyetçilerin elinde patladı ve solcuların haseti bitmiyor
 • 6
  bircocukabisi 3 ay önce
  gezinin amacı hiçbir zaman hükümeti düşürmek olmadı, hükümetin yanlış politikalarını, yanlış adımlarını eleştiren gençlerin toplanmasıydı.. ayrıca hükümetin düşüp amerikanın ülkeye girmeside bi o kadar hayal.. o işler artık öyle olmuyor. o gençlerde sizin zannettiğiniz gibi amerika köpeği değil amerikan emperyalizminin karşısında canı pahasına duran gençler. amerikancı olan hükümetin ta kendisiyken anti emperyalist gençlere amerikancı demekde baya ironik..
  1
  yondaimehokagesama 3 ay önce
  yav he he.türk polisiyle çatışarak mı amerikaya karşı çıkıyorsunuz?iç savaş çıksaydı müdahale için azerbaycanmı gelecekti ülkeye o işler öyle olmuyormuş artık?yanlış politikaları yakıp yıkarak eleştirmek çok iyimiş yav.pkklılarla iş birliği yapan geziciler chpli milletvekilleri falan hep amerikaya karşı duruyordu zaten
  0
  bircocukabisi 3 ay önce
  türk polisiyle çatışarak diyorsunda polis teşkilatının hepsini içeri aldınız amk demekki gezidekiler fetöylede savaşmış aynı zamanda.. işin makarası bu ama..

  türk polisiyle çatışarak amerikaya karşı gelinmiyorda türk askeriyle çatışarak amerikaya karşımı geliniyor? 15 temmuzda askerle çatışmadınızmı? ha neymiş demekki uygun koşullarda karsindaki kim olursa olsun amerikaya karsi gelinebiliyormus..

  işin yakıp yıkma ve terörist gruplarla olan yerini savunmuyorum zaten. ne dedim ilk entrimde ''hükümeti eleştiren gençler''.. ha işte bunu savunuyorum, hükümeti eleştirmek için ister tvit atar ister toplanıp eylem yapar.. bunlar toplanıp eylem yapmayı seçti ve olay başladı.. ama ilerisinin savunulacak bir tarafı yok..
  0
  yondaimehokagesama 3 ay önce
  içeri aldınız derken?ben akpli değilim yani şu yazdığın cevap baştan sona beni ilgilendirmiyor bakış açın yanlış karşı çıkan herkes akplidir mantığı akpliler size aynısıno yapınca sızlanıyorsunuz.bu ülkede kanun var nizam var eylem için izin almak lazım.yürüyüş için izin almak lazım.hükümeti eleştiren gençler kanunsuz iş yapıyor.
 • 0
  sadurra 3 ay önce
  gezi parkı birikmiş bir öfkenin patlamasıydı. erdoğan'ın ve zihniyetinin, ülkeyi getirdiği boktan duruma 'dur' deme biçimiydi. bu kadar basit. neymiş? demokrasiyle indirecekmişsin :) demokrasiyi sadece 'oy atmak' zannediyorsunuz sanırım? o güne kadar akp'nin anti-demokratik uygulamalarına kimse bir bok demiyordu? şiddete şiddet dedi gezi parkı. provokasyonlar oldu, teröristler araya kaynadı. bunları inkar etmiyorum. ama kardeşim demokrasiyi bir düşünün. hani ulan halkın kendi kendini yönetmesiydi demokrasi? halkın yüzde elli bir'inin geriye kalanları hiçe sayarak her boku yemesiyse demokrasi dediğin, öyle demokrasinin ben anasını avradını sikerim. kimse bir grup çoğunluğun hastalıklı düşünceleri altında hayatını devam ettirmek zorunda değil. demokrasiymiş.

  sen tut, gazetecileri hapse at, muhaliflerin anasını sik, kendi çapında dünya lideri ayakları yapıp ortadoğu bataklığında sıçmaya çalış sağa sola. sonra de ki ''bizi indirmiyi çiliştilir!!'' ananı bile sikerler ruhun duymaz. gezi parkı her şeye rağmen tek bir sözün özetidir. ''adaletin bittiği yerde anarşi başlar''

  ulan ben anlamıyorum. bu adam gezi parkında ''bizzat emri ben verdim!'' diye çığlık attı. bir allah'ın kulu da ''iyi de kardeşim, sen kendi ülkendeki muhalifleri siktin, suriye'deki muhaliflere silah desteği yapıyorsun. şayet gezi parkı dış mihrakların oyunuysa, sen dış mihrakların babasısın o zaman?''

  müslüman samimi değil. solcu hiç samimi değil. liberaller desen hala borsayı kontrol ediyor. milliyetçiler muhafazakarlar 'devlet-i ebed müddet' diyor inatla. eee? ne olacak böyle? bir gün samimi insanlar çıkıp ortalığın amına koyacaklar. göreceksin ondan sonra 3.dünya savaşını.

  0
  yondaimehokagesama 3 ay önce
  demokrasi yıllardır 51 aptalın 50 akıllıyı yönettiği sistemdi.bu sistem bunlar gelince değişmedi ki.bütün ülkelerde muhalif gazeteciler hapse atılıyor.hatta bi örnek rusyada muhalif yazı yazan bi gazeteciyi asansörde evine çıkana kadar kaç defa bıçaklamışlar.adamlar sadece bu haberleri basına yansıtmıyor.eğer bu ülkenin vatandaşıysan bu ülkenin kurallarına uy yakıp yıkmak yerine.


 • benim bölümüm

  Burası benim

  9 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  yondaimehokagesama

 • 1.burda demokrasi yoktur.

  2.benim kurallarım geçerlidir.

   2.1.ahlaksızlığa ve liselilere prim vermem

  3.sorun çıkarsa ilk 2  madde geçerlidir

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...