4
youtube kanalı açtım puvolar bir destek çıkın
şairlerin şiirlerini seslendirdiğim bir youtube kanalı açtım bugün. kendi şiirlerimi de seslendireceğim bu kanalda. sesim kötüdür, şiiri güzel okuyamamışımdır olabilir. amacım bir kez olsun şiir okumamış insanlara şiiri göstermek kelimelerin gücünü göstermektir. destek olursanız sevinirim puvolar.

kanalım

edit: bir sürü şiir attım şiir sever çok olduğundan kanal patladı yani öyle popüler olarak patlamadı bildiğin elimde patladı o yüzden videoları sildim.
 • 1
  gaddarusoffical 26 gün önce
  aboneyim

  0
  filozofunsakali 26 gün önce
  sağ olasın puvo
 • 2
  oxygen 26 gün önce
  yıllardır dinletilerde şiir seslendiren biri olarak sana diyebileceğim o ki; fon müziği kullanmalısın. ayrıca mix&mastering öğrenirsen ses parazitleri de giderebilirsin. ayrıca satır satır da kaydedebilirsin. sonra eklersin hepsini bir arada. gelişip daha yukarılara çıkması açısından
  1
  filozofunsakali 26 gün önce
  fon müziklerin çok araştırdım telif hepsi. şimdi ben müziğe cover yapmış gibi olduğumdan telif yemiyorum fakat müzik girince işin içine youtube bir coşuyor o yüzden zor biraz fon müziği. parazit mikrofondan 10 tl'ye aldım o yüzden parazit yapıyor, yakında 50-100 gibi bir fiyata alıp kartonun içinden seslendirebilirim. en azından arka fondaki gürültüyü keser ve parazit yapmaz.
  0
  oxygen 26 gün önce
  parazitin tek nedeni mikrofon değil. mix&mastering araştırabilirsin. free fon müzikleri kullanabilirsin telif sıkıntısı yaşamazsın. araştırmanda fayda var..
  1
  filozofunsakali 26 gün önce
  parazit çok dikkat çekiyor mu rahatsız edici mi şuan?
  0
  oxygen 26 gün önce
  ses net değil. dış parazit çok fazla rahatsız edici değil
  1
  filozofunsakali 26 gün önce
  birkaç şiir böyle seslendireyim de sonra artık bakarım çaresine yeni bir mikrofon alıp. şimdilik abone kazanmaya çalışıp daha temiz sesle yenilemeye başlarım.
 • 1
  mewthree 26 gün önce
  sub oldum
  0
  filozofunsakali 26 gün önce
  eyv puvo
 • 0
  abikafandakurbagavar 3 gün önce
  kanalın adı ne hemen abone olayım. 10 farklı hesaptan abone olup yorum yapar beğenirim videoları 😂
 • 0
  zenith 3 gün önce
  +1


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...