1
çılgın tavuklar -oyun oynayarak para kazanmanız için tasarlanmış bir site-
öncelikle kaydolmanız için referans linkim (bu linkten kayıt olmanız beni sevindirir)

çılgın tavuklar 2016 yılında üyelerine oyun oynayarak para kazanma fırsatı veren bir sitedir.oyunu menü kısmındakilerden bahsederek anlatayım sorun olmaz umarım.

ticaret bölümü akçe ve ödeme puanı alınan bölümdür.akçe 3 yolla edinilir.gerçek hayatta kullandığınız türk lirasını oyuna yatırarak(bu işlem menüdeki akçe satın al bölümünde yapılır),birikmiş yumurtalarınızı menüdeki pazar kısmında yumurtaları sat diyerek veya yine menüdeki tl-akçe çevir bölümünde oyun hesabınızdaki tl bakiyenizi akçeye çevirerek elde edebilirsiniz.tl-akçe çevir bölümünde çevirme işlemini yapabilmek için minimum 1.6tl tl bakiyeniz bulunmak zorundadır.1.6tl oyundaki 1000 akçeye eşdeğerdir.

ticaret bölümündeki ödeme puanı kısmına gelecek olursak sitedeki açıklamayı sizlere sunuyorum :

ödeme puanı para çekme limitinizdir. yani hesabınızda 100 tl var diyelim. ödeme puanınız 50 ise , 50 tl çekebilirsiniz. ödeme puanınızı referanslarınız artır veya ticaretten satın alabilirsiniz.her referans 1 tl odeme puanıda verebilir 100 tl odeme puanıda. tamamen şansa bağlıdır.

bahsedilen ticaretten satın alabilme şansınız oyundaki aktifliğinize bağlıdır.oyuna ödeme puanı yüklenmeden önce sosyal medyadaki hesaplardan haber verilir.siz de verilen bilgideki zaman aralığında sürekli ticareti kontrol ederek ödeme puanı stok yazısının altında 1 rakamını gördüğünüz anda 1000 akçe karşılığında 1 öp satın alabilirsiniz.bu işlemi oyunun erken bölümlerinde yapmanızı tavsiye etmem.

pazar bölümüne gelelim.burada 6 çeşik tavuk vardır.oyuna başlangıçta 2 pamuk almanızı önerebilirim.sonrası için tavsiye isterseniz 1 kızarık ve sonrası için sürekli benekli satın almanızı öneririm.yumurta tezgahında ise biriken yumurtalarınızı depo dolunca veya dolmadan satmanızı öneririm.bu sayede akçe ve tl bakiyesi kazanacaksın

depo bölümü biriktirebileceğiniz maksimum yumurta sayısı ile alakalıdır.oyundaki aktifliğinize göre önceliğiniz değişiklik gösterebilir.gün içinde oyuna bakabilecek durumdaysanız önceliğiniz tavuk satın almak olabilir bu sayede saatlik yumurta üretiminiz artar.fakat oyuna günde 1 kez girebiliyorsanız deponuzu yükselterek daha az zarara girmiş olursunuz.

kümes bölümü tavuk sayınız,saatlik üretiminiz,yumurtanız hakkında bilgi içerir.

tl-akçe çevir bölümünden ticaret bölümünde bahsedilmiştir.

para çek bölümü ise ödeme puanıyla alakalı olduğu için ticaret bölümünde bundan da bahsedilmiştir.

akçe satın al bölümünden de ticaret bölümünde bahsedilmiştir.

referans bölümü hakkında sitenin açıklaması şöyle ;

yukarıdaki url ile arkadaşını veya başka birini sisteme üye yaptır.
sattığı yumurtaların yüzde 10 sana hediye gelsin.yatırım yapan her referans size ödeme puanı kazandırır.referansınızın yatırdığı paranın yüzde 10 u size ödeme puanı olarak gelir.

lider tablosu bölümü ise bonus akçe kazanabilmek için sitede yer alan etkinlik/oyundur.sizden doğrulama kodundaki harf ve rakamları yazmanızı ister.5 saniyede 1 yapabilirsiniz.bonus olarak 5 yumurta kazanırsınız.lider tablosunda ilk 3e girenlere o günün gecesi ödüller vardır.ödüller ;
1. olana 500 akçe
2. olana 250 akçe
3. olana 100 akçe şeklindedir.

birden fazla üyelik açmak yasaktır.kendinize referans olmak da yasaktır.

son olarak umarım referans linkimden oyuna kaydolursunuz iyi eğlenceler ^^

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.  • site tanıtımı

    0 takipçi

  • abone ol

  • moderatörler

    killer

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...