1
yenidoğan - çinçin
madem ki daha önce böyle bi başlık açılmamış o zaman açmak bana düşer. efendim bu gördüğünüz semtlere 30 yılımı verdim,insanları kendi aralarında aşırı yakın olduğundan dışardan gelenleri kabul etmekte biraz katı olurlar buda olumsuz bir görüntü oluşturdu ancak yenidoğan insanı iyi insandır candandır olduğu gibidir.
ayrıca şunuda özellikle belirtmek için söylemeyeliyim ki yenidoğanda eroin yoktur yenidoğanda eroin satabilecek delikanlıda yok ama çinçin için aynı şeyleri söyleyemem.
 • 0
  lazcoder 9 ay önce
  bizi bu konuda aydınlattığın için teşekkürler. ama içimin rahatladığı söylenemez. :) (sen 30 küsür yaşlarda mısın?)
  0
  4tech 9 ay önce
  tam 30 bro
  0
  lazcoder 9 ay önce
  nerdeys11 yaş buyuksun benden :) size amca demem gerekiyor :)
  0
  lazcoder 9 ay önce
  11 yaş buyuksun benden :) size amca demem gerekiyor :)
  lazcoder tarafından 9 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  4tech 9 ay önce
  ne demek istersen öyle hitap et bro :)
  0
  lazcoder 9 ay önce
  abi derim yeter :) yoksa büyüğümsün ayıp olur farklı hitaplar 😀
 • 0
  gaddarus 9 ay önce
  bende çankaya'yı ekleyim o zaman insanlar burda sıcak kanlı değildir,çok çirkef vardır,yaşlı kesim fazladır,ama ortamın varsa (akraba,eş,dost,arkadaş) kral gibisin,belediyesi çok b*ktandır sadece park yapar, ego otobüslerini görünce huzur evine giden otobüs gibi görebilirsin,memur,iş adamı,siyaset,esnaf gibi kesimler oluşturur genellikle, komşu kültürü yoktur,sol kesim ağırlıklıdır ve senin söylediğin eroin gibi şeyler burda da satılmaz ama kullananı çoktur..ve yolları berbattır 2 hafta da bir balans ayarına sokman gerekir arabayı..
  0
  bovver 9 ay önce
  kardes ama cankaya için bu genellemeyi yapmak doğru olmaz çünkü beytepe de cankaya yildiz da bahceli de..
  0
  gaddarus 9 ay önce
  kardeş saydiklarımdan orda hiç yok mu sanki?
 • 0
  vasiliagayev 9 ay önce
  her şey yolunda a.ş
  1
  4tech 9 ay önce
  basit bir filmdi başını yesin gardaş la başını yesin gardaş la diyerek filmi bitirmişler o kadar kültürsüz ve gereksiz değiliz :)
  0
  vasiliagayev 9 ay önce
  filmi izlemedim ama internet dizisini izledim.soundtracki falan da güzel
  0
  4tech 9 ay önce
  en azından hepimiz.. :)
 • 0
  ugrzn 9 ay önce
  kardeşim doğma büyüme çinçindeyim.eroin hap esrar. yenidogandada var cincindede. yenidoganda esrar uretimi tuketimi daha fazladir.cincine laf etmene gerek yok. yenidoaganin genclerinide biliyoruz maglum.milleti kandirmana gerek yok.
  0
  4tech 9 ay önce
  yenidoğanda eroin olmaz. diğerlerine birşey söylemedim farkındaysan ama yenidoğanda eroin yoktur satacak delikanlı varsada biz göremiyoruz.
  0
  ugrzn 9 ay önce
  kardeşim yenidogan diye tokide oturuyorsan bilemem.öyle bir delikanlı yok diyorsun ama buyukbaslarin hepsi bu işle uğraşıyor.celal abi var bilirsin. bizim aile dostumuz.oturup sohbet etmisligimiz var. sen farkinda degilsin belki ama yenidogan eroin merkezi :)
  0
  4tech 9 ay önce
  la kardeşim boş boş konuşma 120 sokakdayım 30 yıldır. yenidoğanda eroin yok yalan yanlış konuşma gel çok merak ettim seni in benzinliğe madem burda oturuyosun ayrıca tokiler çinçinde yenidoğanda değil.
  0
  4tech 9 ay önce
  burdaki büyükbaşlar dediğin kim varsa arif ve yavuz abinin yanında kız çocuğu olur sen boşver bunları o gayrimeşru hayatın 30 yıldır içindeyim iftira atma yeter.
  0
  ugrzn 9 ay önce
  celal altinisik usta. aile dostumuz. salladigim bir sey yok. bilmeyen sensin usta.mezarligin orda iki arka sirada oturuyorum.o işlerin içinde oldugunda oooov cok belli , yuzumde tebessumlere sebep oldun
  0
  4tech 9 ay önce
  cello, o beni ben onu tanırım merak etme ama celalin pazarcılık yaptığı günlerin üstünden çok geçmedi daha.ben hergün matizdeyim celalle beraber cellonun eroin işi yaptığını söylüyosan demekki sadece ismini duymuşsun demektir. küçük babanın yanında ne cello ne kadir ne kılıçlar konuşamaz varsa öyle bi iddası olan arka mahalle her zaman hazır.
  0
  4tech 9 ay önce
  ayrıca sen merak etme yunus tepeli cezaevinden çıktığı zaman sakalarda olacakları izlersin :)
  0
  ugrzn 9 ay önce
  bordo klavyeli. sallamakta on numarasin:) eyw.
  0
  4tech 9 ay önce
  sallamakta mı ? len teneke kaç yaşındasın sen? o abi çektiklerin pazarda elma armut satarken biz yenidoğanı yenidoğan yaptık eroin satacak adamın anasını karısını ceddini sülalesini... tamammı? yenidoğanda eroin bonzai satılmaz aslanım bilmiyorsun sırf konuşmak için konuşuyorsun bari konuşma ayrıca kim bordo klavyeli görelim diyorum gel in benzinliğe
  0
  ugrzn 9 ay önce
  sen benim kale alacagim birisi değilsin dostum.ıyi rüyalar.


 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  221 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  garavel
  hellomyfriend
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...