20
55 bin suriyeli bebek nedir?
Ahmet Kaya'nın dediği gibi "Şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik..." Üstüne üstlük açıklamaya göre Suriyeli mültecilere vatandaşlıkta verilecek. Avrupa okumuşları aldı bize başı boş tayfayı bıraktı üstüne diyor ki orda kalsınlar parasını biz veriyoruz. Kültür çatışması olur,yozlaşmış kültür meydana gelir 55 bin çok fazla buna dur demeliyiz ülke elden gidecek.

Not: Eğer TC vatandaşı bu kadar kolay olunuyorsa,basit bir şeymiş gibi görülüyorsa sokağa çıkar o siyasetçileri eşek sudan gelinceye kadar döverim.
 • 0
  wwe 9 ay önce
  Lan bizim bura 5 liraya veriyorlar tabi okadar bebek olur...
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Ülkeye aldık ne oldu insanlıkmış sözde insanlık abidesi avrupaya ne oldu? Adı üstünde sözde işte. Sefil hayat sürüyorlar dahada sefilleşecekler bizde mundar olacağız zamanla.
 • 0
  kitibiyoz 9 ay önce
  Adamların politikası ülkeyi araplaştırmak.
  Ekstradan yeni topraklara salmadan olmaz diyerek dilendirecek çocuk üretiyorlar. Eski sistemin yenileri. 55.000 bebek. 55.000 yeni boğaz. Bizim vergiler ile doyacak ama doymuyor denilecek. Şehrimde dükkan açıp vergi ödemeden rahat rahat yaşayacak insan.
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Burslu okutulanlar var osu var busu var daha ülkecek bu siyasetçilerle çok aç kalırız.
  1
  kitibiyoz 9 ay önce
  1200 lira ödenek sağlanıyor öğrenciye onu saymıyorum bile. Eskiden Anadolu'yu Türkleştirme çabası vardı. Şimdi Arap parmağı yalıyorlar. Bakalım neler olacak.
 • 0
  ankays 9 ay önce
  adamlar yememiş icmemiş cocuk yapmış reis :))
 • 0
  ankays 9 ay önce
  savaştan cıkmışlar adamlar cocuk ypıyo mantıksız reis
 • 0
  pozisyon_prensi 9 ay önce
  ne ara sevişmeye vaktiniz oldu amk
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Hindistan gibiler açlıktan ölecekler ama hala dikine gidiyorlar.(Dalga geçmek için değil yada yargıladığım yok sadece iğneleme.) Nüfusu iki yılda ikiye katlayacaklar...
  1
  pozisyon_prensi 9 ay önce
  hayır zaten ülke ekonomisi bize bile zorla yetiyo işsizlik hadsafadaydı 2 milyon suriyeli geldiği yetmezmiş gibi bide savaşma seviş taktiğiyle 55 bin çocuk yaptılar yakında bizide sikerler artık
 • 1
  80kiloysa79udassak 9 ay önce
  Oğlum bizden daha çok kazanıyorlar hem de çalışmadan onlar sikişmesinde biz mi sikişelim aq:)
 • 1
  lehsuvarisi 9 ay önce
  İşin acı yanı o kadar rahat ki bazı kesim hayret ediyorum. Amaan 80 milyon Türk arasında asimile olup gider diyor adam şaka gibi :D eh be kardeşim sen bu adamları nasıl asimile edeceksin bu birinci sebep bir kere senin kültürün ile adamların kültürü arasında günümüzde dağlar kadar fark var sen batılılaşmışsın modern dünyaya ayak uydurmuşsun adam arabistandan çıkmış gelmiş ve sen hala rahatça asimile ederiz diyorsun peki ama nasıl adamların şehirlerine çeşme hayrat vakıf falan mı kuracaksın desem adamların şehirleri yok bir kere yok baskı ile yapacağım desen 3 milyon adamlar herifler her yere dağılmış bunu nasıl başaracaksın işin gelelim en acı yanına bazı köydeki mal arkadaşlarımız suriyeli kadınları kendilerine eş seçmişler ve birde utanmadan saygıda kusur etmiyorlar diyor sırıtarak ulan sen köle mi satın aldın yoksa evlendin mi bir karar ver dallama
 • 0
  arya 9 ay önce
  bilen bilir tüm canlılar gibi insanlar da soylarını devam ettirmeye programlıdır.. savaş, afet, ölüm gibi durumlarda bu güdü daha yoğun hale gelir, mesela marmara depreminden sonra ve van'da çadırkentlerde yine doğum patlaması yaşanmıştı, bunun sebebi insaların nesillerini devam ettirme güdüsünden başka birşey değildir..
  1
  filozofunsakali 9 ay önce
  Bunun sonunda araplaşma olacaksa işin ucu bize dokunacak işte orada ağırlığımızı koymalıyız ki sonumuz iç savaş olmasın.
  1
  arya 9 ay önce
  tabi ki orası ayrı ben sadece bu durumun normal olduğunu söylemeye çalıştım, yoksa suriye meselesine bu kadar karışan iktidarın ve yayında ve yapımda emeği geçen herkesin taaa ......
 • 0
  byhektor 9 ay önce
  Türkiyede Bulunan Suriyeli Sayısı 2.5 Milyon Türkiyenin Nüfusu 78 Milyon Suriyelilerin Doğurganlık Oranı %4.5 iken Türkiyelilerin Doğurganlık Oranı % 3.7 de kalıyor Demeki Suriyeliler Saha zikisken (Suriyeli Erkeklerin Çoğu Savaşta Olduğuna Göre Kadınların Hamile Kalması Düşündürücü)
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Herkes bulduğuna yapıştırırsa olacağı bu.
 • 2
  noauthorityforoldmen 9 ay önce
  kardeş çok-kültürlü insanların yaşadığı bir ülkedir türkiye. ancak bunlar mozaik bir şekilde dağılmamış blok blok halindedir. yani lazı, gürcüsü, çerkesi, arabı, kürdü, türkü, abhazı hepsi kendi içerisinde yaşar. lazlar kendi arasında, kürtler kendi arasındadır. bunun en güzel örneğini şöyle veriyim. benim memleketim sakarya-hendektir. orada insanlar birbiriyle tanıştıktan sonra şu soruyu sorar: "hangi millettensin?". bence bu milletlerin birbiri arasında homojenize olamamasına güzel bir örnektir. şimdi suriye'den gelen mülteciler buraya gelmesi ve topluma karışamaması gettoları oluşturacak. bu benim öngörüm. bu adamlar ne iş buldu ne halk sahiplendi, kabullendi. yani türkiye'de bu insanların 5 yıldır hala türkiye ile türkiye'nin insanlarla bir ilişkisi olmadı. ileride türkye'de de bir kreuzberg çıkarsa şaşırmayın. çinçinler yeniden oluşacak.
  noauthorityforoldmen tarafından 9 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Bizim tarih boyunca araplarla tek alakamız sırtımızdan bıçaklamalarıdır. Diğer saydıkların zaten tarih boyunca yanımızda savaşan yada yerleşen kültürler,arapları saymıyoruz saymamalıyız.
  0
  noauthorityforoldmen 9 ay önce
  kardeş bu dediğin olay 1. dünya savaşında suud ailesi tarafından olmuş. senin arapları suudlar üzerinden yargılaman, türkleri erdoğan ailesi üzerinden yargılamana benzer. ayrıca osmanlının olduğu dönemlerde bu adamların öyle isyanları da olmamış. celali isyanları çoğunlukla anadolu topraklarında şimdi bizim anadolu'da yaşayan insanlarınmız hain mi? sen hiç gördün mü arap bölgesinde isyanların olduğunu. bir tane var mısır valisi mehmet ali paşanın isyanı. o anda da adam devleti alıyordu resmen ki adam türktü. bu sırtımızdan bıçaklanma mevzusu tarih boyunca olmamış bildiğim kadarıyla. bu açıdan bakarsan türkün türkü gondiklediği de çok olmuştur. memlüklere bak. anadolu selçukludan sonraki beyliklerin savaşlarına bak görürsün. günümüzden örnek veriyim kardeşimiz azerbaycan'ın hala KKTC'yi tanımamış olması. diyelim ki tarih boyunca arkadan bıçakladı bu araplar bizi. bu insanlar şimdi ne mentalite de hala ona bakılması lazım. bakıldığı zaman türkiyenin en çok ticari ilişkileri olan bölge ortadoğu. en çok ihracat yaptığı bölge orta doğu. geçmişte yaptıkları ihanetten dolayı bu insanlara hala gütmekle kan davasının, töre cinayetlerinin arasında bir fark yoktur. ayrıca bir insanın babası cinayet işlemişse çocuğunu bu suçtan dolayı yargılamak ne kadar doğru olur? olmaz. o yüzden bu insanların atalarının yaptığı zamanında yaptığı yanlışlardan dolayı cezalandırılmasını beklemek veya onlara kin gütmek yanlıştır.
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Türkün Türkü gondiklediği tabi ki sık olacak Anadolu'da Türk devletlerinden başka güç yok,her yere dağılmıştık,elbet biri birleşmeyi sağlayacaktı. Araplar'da sözde bağımsızlık uğruna sattı bizi savaşın ortasında. Sonra ne oldu? Eline yüzüne dayadılar sözde bağımsızlığı,gördüler dünya kaç bucak üstüne birde oh mis diyerek israili akıttılar yani basit bir olay değildi bana kalırsa ki bence Araplar kadar aptal bir ırk yoktur tembel bir ırktır hepsi için geçerli bu.
 • 1
  karamurat 9 ay önce
  La şimdi biz gitsek geldikleri toprakları onların yerine alsak, çıkarlar bu sefer de "sizden önce biz vardık" derler diye korkmuyor değilim.
 • 1
  badwriter 9 ay önce
  Savaş sürerken Esad'ın da karısı hamile kaldı ve çocukları oldu. Yani ne diyoruz; imam osurursa cemaat sıçar.
 • 0
  kullanici 9 ay önce
  Her yıl bir çocuk doğurduklarını var sayarsak az bile olmuş olan sayıdır. Daha fazla olması lazımdı. 2 milyondan fazla Suriyeli var.
  1
  delidahi 9 ay önce
  sadece antepte 1 milyon var
  1
  kullanici 9 ay önce
  Biliyorum ben de Antepteyim :)
 • 0
  iloveimagine 9 ay önce
  Bizde cok güzel kabul parayi görünce ilerde basimiza bela olucak sanki nüfusumuz az da insan aliyoruz.
 • 1
  80kiloysa79udassak 9 ay önce
  Yok aq yok ben ötükene gidiyorum bu ne
  1
  dunyayikurtaranadam 9 ay önce
  Giderken haber ver ben de geleyim
  0
  80kiloysa79udassak 9 ay önce
  Puro hazırlan gidiyoruz
  0
  dunyayikurtaranadam 9 ay önce
  Nerde bulusalim puro
  dunyayikurtaranadam tarafından 9 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  80kiloysa79udassak 9 ay önce
  Ben konyadayım puro nereden istersin :)
  80kiloysa79udassak tarafından 9 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  dunyayikurtaranadam 9 ay önce
  Sen orda kal ben yol ustünde seni de alır gecerim
  0
  80kiloysa79udassak 9 ay önce
  Sen neredesin puro
  0
  dunyayikurtaranadam 9 ay önce
  Çanakkale deyim puro
  0
  80kiloysa79udassak 9 ay önce
  İyi bakalım haber et gelirken :)))
  0
  dunyayikurtaranadam 9 ay önce
  Tamam puro 😜
  0
  80kiloysa79udassak 9 ay önce
  O emoji ne aq ötükene gidiyoruz starbucsa değil
  0
  dunyayikurtaranadam 9 ay önce
  Kusura bakma reis
  0
  mrpoliceman 8 ay önce
  Yakita ortak olaym bende geleyim dostlar
  0
  80kiloysa79udassak 8 ay önce
  Bu gidişle devlet kurucaz aq sende gel
 • 0
  yepyeni 9 ay önce
  ne kadar nüfus o kadar suç kaos demektir ve baştakiler beceriksizlerse bu durumdan hoşlanırlar. halk ise nasıl bir belaya bulaştığını yıllar sonra anlayacak. ama uyutulan uyuşturulan bir millet haline geldik bunada ses çıkarmayız sabah 7 de evden çıkar akşam 7 ye kadar atom parçalar sonra tv8 acun derken uyuruz tatlı rüyalar
 • 1
  serhatcakmak 9 ay önce
  O yüzden her zaman Irkçı olmak gerek, ırkçılık asla kötü bir şey değildir, kendi adetlerini, yöreni korumaktır, yakında bakın bunlar neler yapacak. Arap sevdalıları sayesinde ülke neler görecek bakacağız.
 • 1
  hukuk582 9 ay önce
  Adamlar amip gibilan uygun ortam buldumu çogaliyolar
 • 1
  sisolamente 9 ay önce
  ben kürtlerin ve suriyelilerin eşeysiz ürediğine inanıyorum. Bu kadar seri bir şekilde bu kadar yavru hiç bir canlı yapamaz.
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Biraz araştırdım. Bu Suriye veya Kürtlerin üreme hızı değil bizim üreme hızımızmış. Köylere giden,şehirde karanlık sokaklarda kalanlara vur geç sistemi çalışıyor hal böyle olunca 55 bin iyi bir rakammış.
  1
  mrpoliceman 8 ay önce
  1 kadının 18 tane doğurduğu var bildiğim fabrika mı bu arkadaş kadın ya keşke çocuk dogurtmaktan başka seylerde yer verseler kadina
 • 1
  tswayne 9 ay önce
  Bunların herşeyi bela, ülkeye al, bizim güç bela girdiğimiz üniversitelere onlar sınavsız girsin... oh ne ala...
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Eşek oğlu eşek beş para etmez siyasetçiler yüzünden. Birkaçını çekip meydanlarda döveceksin yoksa iflah olmazlar.
  0
  tswayne 9 ay önce
  Hata geçen gün İzmir'de bir adam çocuğu yere atmıştı ya... Aslında o çocuk öyle masum değilmiş. Sen kimsin ki yolda giden bir adamın başındaki şapkayı çalmaya çalışıyorsun.

  Küçüğünden büyüğüne hadsizlik diz boyu!
  Tamam gelirsin sığınırsın ama adam gibi davran. Biz bile bu ülkenin sahibiyken onları hiçbir şekilde rencide etmiyorsak onların bunu yapmaya hiç hakkı yok. Hem ülkeme sığın, hemde sığındığın ülkedeki insana kötü davran. Pislik yap.
  0
  filozofunsakali 9 ay önce
  Aynen bende izledim videoyu adamla hep uğraşıyorlarmış pilavını falan çekip düşüyorlarmış,motora vuruyorlarmış en sonunda delirtmişler adamı adam da ne yapsın ekmeğinin peşinde. Ülkeye salak saçma kişilikleri sözde insanlık namına aldılar bildiğin ağır mallık.
 • 6
  freerebel 9 ay önce
  Arapları pek sevmem ama bunları o sevgisizlikten söylemiyorum , cahil, abaza, yobaz, ne kadar çürük varsa saldılar aramıza.
  Yolda karı kız keserler,
  Hırsızlık var,
  Ev sahibini öldürme var... Veledleri sokakta herkesi deli ediyor.
  Hayır yani örgüt kurup bizmi halledek.
  Böyle işin a.q... Benle dilençilerden dövüp para almak isteyen varsa tel no ulaştırsın..

  Edit: Şimdi aklıma geldi, urfada suriyelilerin Üniversite ye sınavsız alındığını duyunca Suriye vatandaşlığına geçen adamlar vardı lan...
  freerebel tarafından 9 ay önce düzenlenmiştir.
 • 0
  analizan 9 ay önce
  Hangi ara fırsat bulup koymuşlar onca çocuğu helal olsun amk ne diyim.
 • 0
  davarpikacu 9 ay önce
  Hani Suriyeliler doğuda yaşar anlarımda İstanbula nasıl geliyor kardeşim. Suriyelilerin çoğu zengin zaten acındırmak için yapıyorlar
 • 0
  onder19 9 ay önce
  bak yemin ediyorum bizim mahallede bir suriyeli hergün bebek sayısı artıyor ilk geldiklerinde 3 çocuk vardı şuan 8 çocuk var
 • 0
  yandere 9 ay önce
  Bu daha başlangıç çocuk yapıp yapıp sokağa salacaklar artık yeni potansiyel gaspçı,hırsız,tinerci kitle hayırlı olsun
 • 0
  haloperidol2 9 ay önce
  ulan şöyle bir avrupa ırkı karışsa aramıza da 55 bin çocuk yapsa ırk güzelleşse,güzel genler gelse eyvallah da bu suriyeliler mundar edecek ülkeyi amk
  haloperidol2 tarafından 9 ay önce düzenlenmiştir.
 • 0
  klikpuv 9 ay önce
  Bana devlet geri ödemeli para verirken elin Suriyelisine 1200 tl burs vermesinden daha vahim değildir.
 • 0
  bobbyz 9 ay önce
  hem şu suriyelilere hemde memlekete faydalı olmak isteyenler bunlara prezervatif dağıtsın arkadaş.
 • 0
  buraq 8 ay önce
  Sayın Erdoğan'ın en az üç çocuk politikasının arapçaya çevrilmesi esnasında yanlışlık yapılarak en az 15 çocuk çocuk olarak suriyeli kardeşlerimize aktarılması...
 • 0
  sadoban 8 ay önce
  suriye TÜRKİYE maçı olsa kendi evimizde deplasman yaşarız aq


 • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  54 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sadurra

  canki
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir. 
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...