7
1 e 50 politikası nedir?
bir terör olayı yaşandığı zaman ölen masum vatandaşlarımız şehit olan asker veya polislerimizin sayısını alıyoruz.bu olayın yaşanmasında katkısı olan bizzat katılan veya destekleyen oçlarının kimlik tespiti vs yapıyoruz.sonra bakıyoruz içeride yeterli kadar pkk militanı vs varmı (planın sonunda bu maddeyi denetlemek gerekecek).varsa burda algoritmamız ikiye ayrılıyor.
ailesi + hapisteki itlerin sayısı toplamı 50yi bulacak şekilde halka açık alanda en acı verici ölüm şekillerinde bağırttıra bağırttıra öldürüyoruz.devlet dairlerinin meydanların önlerine işlemden kalan parçaları asıyoruz.
algoritmamızın diğer kolu ise bunların ailesinin eften püften içeri alınıp içeride ince fleto olarak doğranması.tabi bu sefer ailesi dahil olmadan içeride ki 50 köpeği daha öldürüyoruz.
patlamalar 10
kamu malına zarar başına 2
çıkan gürültü yüzünden 1
ilave yapılabilir.
böyle böyle her dönügde "zaten bi sike yaradığımız yok bari anne babamızı öldürmesinler" diyerek dağdakilerin inmesini sağlayabilir.
terör olayı gelişme sıklığını azaltabiliriz.
şu sistem uygunlasın bak %80-90 azalma olmazsa gelin suluğa damacana sokun


ha şunu diyebilirsiniz insan hakları demokrasi vs diğer ülkelere kamuoyu oluştururlar.zaten adamlar oluşturuyor.fransada almanyada pkk gösteriler düzenliyor çok yoğun çalışıyorlar ki ülkelerin hükümetleri de izin veriyor.yani benim kanaatim en azından bahsi geçen iftiraları (işte yok sivil halka saldırıyor devlet bilmem ne biliyorsunuz o ayakları) boşa gitmesin😂
 • 1
  hedap 10 gün önce
  bunlar olursa olacak tabloyu göstereyim.
  (pi: an itibariyle odtü)
  1
  yondaimehokagesama 10 gün önce
  bu tablonun devamını dilerim
 • 1
  karakurum 10 gün önce
  agzina saglik be puvo
 • 0
  polinezyali 10 gün önce
  herşeyi ve herkesi keserek ve parçalayarak iş hallolmuyor malesef.
 • 0
  oncugenclik 10 gün önce
  hukuk ülkesi sıfatı bunun neresinde kalıyor , simdik bana saçma sapan vatanhaini filan yorumları yapmayın . allah aşkına böyle bir uygulama her ülkede olsa ulan dünya nüfusu kalmaz , kim suçlu kim suçsuz böyle bir yönetimle mı belli olacak.
  0
  yondaimehokagesama 10 gün önce
  senin askerini öldüren örgüte destek veren herkes suçludur.
  0
  oncugenclik 10 gün önce
  kara kuru milliyetçiler , aksiyon yaratmayın allah aşkına . birisinin adına sahte hesapla yaptım misal adamı öldürdüler ee nerde hani adalet , kim sorgular o galeyana gelme ile . birazcık laa azıcık mantıklı düşün ve düşünün. senin yandaşlarına da duyurulur azıcık o 1.5 kilo olan cismi kullanın , boşa durmasın .
  0
  yondaimehokagesama 9 gün önce
  bak bakayım ben sosyal medya demiş miyim yukarda.sosyal medyanın olayı ayrı soruşturması ayrı ki konumuz bu değil.bunu sen de biliyorsun iş olsun diye muhalefet yapıyorsun.hapis cezası yemiş adam zaten suçlu masumluğunu tartışıyorsun.
  kullanmanı tavsiye ettiğin şeyi kullanman dileğiyle.
  edit:burda benim yandaşım diye birşey yok herkesin kendi özgür fikridir.git kimden bahsediyorsan ona duyur.
  yondaimehokagesama tarafından 9 gün önce düzenlenmiştir.


 • benim bölümüm

  Burası benim

  9 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  yondaimehokagesama

 • 1.burda demokrasi yoktur.

  2.benim kurallarım geçerlidir.

   2.1.ahlaksızlığa ve liselilere prim vermem

  3.sorun çıkarsa ilk 2  madde geçerlidir

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...