5
patlamaları ve hükumeti açıklıyorum en detaylı başlık
Bildiğiniz üzere sürekli ama sürekli patlamalar oluyor. Sözde harikulade istihbarat örgütümüz MİT çok iyi şeyler yapıyor. Son patlamada o kadar iyi iş yaptılar ki TÜRGEV kendi öğrencilerine "Kızılay'a gitmeyin bomba yüklü araç var." uyarısı yaptı. ABD elçiliği "Kızılay'a gitmeyin." uyarısı yaptı kendi vatandaşlarına daha 2 gün önceden. Bundan öncede sözde hükumeti elinde tutan kişiler,ismini vermeyeyim siz bilirsiniz onları. İşte o kişiler koruma,önlem gibi bir çok kez konuşma yaptı ve bu acı günleri unutturmaya çalıştı. Tabi bu kişilerin vatan hainliği,zimmetine para geçirmek,yolsuzluk gibi bir sürü davası olduğunu unutmayalım.

Şimdi gel gelelim bu terör vak'aları nasıl gerçekleşiyor? Nasıl oluyor? Sözde hükumetin başı olan kişiler teröristlere yardım ettiği apaçık ortada. Neden mi onları suçluyorum? Daha dün Can Dündar bu haberi yapmaktan içeri atıldı ki siz Can Dündar'ı sevmeyebilirsiniz,olabilir amma ve lakin kesin bir şey vardır ki Can Dündar o MİT tırlarının içindeki silahların teröristlere gittiğini ortaya çıkardı. Tabi sadece kendi ülke yetkililerimiz mi yapıyor? Olur mu öyle şey yahu daha başta Rusya,ABD olmak üzere bir sürü devlet var.Bu devletler her türlü desteği teröristlere veriyorlar bizim yurdumuzu yok etmek için.

"Peki ya arkadaş neden bunu bize yapıyorlar?" diyeceksiniz. Çünkü 3 tarafı denizlerle kaplı bu kara parçası olan bizim yurdumuz hem Avrupa'da hemde Asya'da bulunuyor. Doğal zenginlikler,doğal kaynaklar ve bu verimli toprakların kıskançlığıyla birlikte Türkiye Cumhuriyetinin coğrafi konumunu Ortadoğu'ya egemen olmak için bir yol olarak görüyorlar. Biz öyle bir konumdayız ki eğer biz değil Hristiyan bir devlet olsaydı. Şuan Ortadoğu cehennem ateşinden daha sıcak bir ateşi soluyor olurdu.Sözde insan haklarını korumada üstüne olmayan bu gelişmiş ülkeler aslında Türkiye Cumhuriyetini yıkmak için her türlü planı yapmış durumda. Bu savaşı başlatmadan önce bizim bir açığımızı yakalayıp bahane etmek istiyorlar.

Nasıl mı kurtulacağız? İlk adım olarak Türkiye Cumhuriyetinin sözde şahane yetkililerini alaşağı edip onların adamlarını devletin belirli kademelerinden çıkartıp yeni bir Türkiye yaratmalıyız. Bu sorunu çözdüğümüz zaman bu saman altından su yürüten ülkeler ve belirli kişiler tarafından yardım alan terör örgütleri olduğu gibi dımdızlak kalır artık sadece eldeki bilgilerle ki ben bu bilgilerin her türlü isimlerin,mekanların,sayıların,donanımın ve gibileri bilgileri içerdiğini biliyorum.Bu bilgilerle terör örgütlerini yok etmeye başlanır ve Türkiye'nin temelleri ikinci defa atılır.
 • 0
  barzo22 10 ay önce
  yazında ki her konuya tek tek katılıyorum kardeşim bir tek nasıl kurtulacagız konusu hariç . biz bu kafayla devam edersek kolay kolay kimseden kurtulamayız . cogumuz bastakileri suçluyoruz bende dahil olmak üzere ama şimdi mantıklı düşünecek olursak bizlerdede büyük oranda bir suç var . bizler artık ayaklanmalı ve bu gidişe bir dur demeliyiz. kaç kan daha akacak kaç anne baba çoluk cocuk aglayacak . kaç mezar daha kazılıp içine neye benzediği belli olmayan heryeri kopmuş parçalanmış bedenler konulacak . ama milletimiz uyuyor . ve bir an önce uyanmassa bu olayların dozu git gide iyice artacak . bugün 50 ölüyse yarın 100 ölü sonraki gün 150 olacak. patlama şiddetleri saldırılar iyice artacak dahada haince saldırılar planlanacak.
  -1
  filozofunsakali 10 ay önce
  İşte biz sadece yazıp çizebiliyoruz ki ben şuan o yürüyüşü başlatıyor olsam arkamda 5 kişi ya olur ya olmaz çünkü sokağa çıkmaya korkuyor millet bazıları hala destekçisi o kişilerin. Bazıları da bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında yani hem fikir olduğumuz halde kimse destek çıkmıyor ki bu vatan hainlerini ayıklayalım.
  0
  barzo22 10 ay önce
  kardeş o vatan hainlerini ayıklamaya bizlerin gücü yetmez. arkalarında kimler var belli degil. ama dediğin gibi 3-5 kişi zor bulunur. herkes canının derdine düştü bu aralar haklı olarak. yürüyüş yapsan bomba patlarmı korkusu var artık ne yapacagımızı şaşırdık. yani yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal o hesap.Allah hepimizin yardımcısı olsun
  -1
  filozofunsakali 10 ay önce
  Gücümüz her şeye yeter de bu işler iki kişiyle olmuyor maalesef millet hesap soracak ki bizimle birlikte işte sen o zaman gör bazılarının etekleri nasıl tutuşacak.
  0
  barzo22 10 ay önce
  Türk insanı cesurdur diyorlarda tamamen yalan. bizim milletimizde bunların hesabını soracak yürek yok . 3-5 kişi böyle çıkıyoruz işte arada . ondada sen benim sesimi duyuyorsun ben senin
 • 0
  mehmetcemrekisa 10 ay önce
  mehmetcemrekisa tarafından 10 ay önce düzenlenmiştir.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  49 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...