0
postun içeriğini okumadan eksi atanlar
ARKADAŞLAR BU İŞ BÖYLE OLMAZ YA DAHA POSTA GİRİP BAKMADAN KAFASINA GÖRE EKSİ ATIYORLAR, BİR EMEK VAR ORTADA ARTI VERMİCEKSENDE DURDUK YERE NEDEN EKSİ ATIYOSUN.
 • 2
  sadurra 11 ay önce
  kardeş biliyoruz evet eksiliyorlar evet yakında icabına bakılacak bunların hatta inanmazsın bu konuyla ilgili en az otuz tane başlık açıldı. eksileyenlere sövdüğünüz kadar içerik girseydiniz artılardan başınız dönecekti. yeter artık şu başlığı açıp durmayın.
  -3
  oktaykarasu 11 ay önce
  ben bugün üye oldum ve popide 6 tane başlığım var, daha önce açıldığını bilmiyodum kusura bakma ama içeriklerim iyi zaten scorp kullanıcısıyım ordada iyi içerikçiyim bilseydim açmazdım üzgünüm
  1
  sadurra 11 ay önce
  ''başkanlık sistemi'' başlığı daha önce açıldı hatta altına pi'sini verdim. ''yeni-eski'' ayrımı diye bir şey olmadığı halde böyle bir başlık açmışsın. ilginç. neyse olur öyle. başlık açmadan önce yukarıda arama yeri var konuyu arayıp daha önce açılmış mı bakabilirsin.
  0
  oktaykarasu 11 ay önce
  Hee bak burda da aynı scorp mantığı var ama scorpda takımlar var başlıkları takımlar açıyor yani onların açtıkları tutuyo tabi ordada herkes istediğini açıyo ama takımalr kalabalık olduğu için headlinelar çabuk tutuyo, bilgilendirmen için teşekkür ederim.


 • puiv

  93 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...