10
kimse kusura bakmasın
biraz eleştiri yapacağım puiv ve kullanıcıları hakkında. öncelikle sistemi çok beğendiğimi söyleyeyim yani forum-sözlük karışımı güzel olmuş daha önce varmıydı bilemiyorum hep ekşi sözlükteydim. puiv e ilgi gösteren güzel bilgiler paylaşan arkadaşlarda var övmek gerekir ama biraz laf söylemem lazım. kendimizi eleştirelim ki daha sağlam adımlarla yürüyelim.

öncelikle sırf "yazdım işte" diye açılan içerikler var. tamamen boş içerik. taş*ak geçmek için yazılanlar var yine boş. peş peşe copy pastelar var. bu da puivi sıkıcı hale getiriyor. özgün içerik olmadan kimse bakmaz buranın yüzüne.

büyük çoğunluğu yaş ortalaması 12-18 yaş arkadaşlar bunlar. onlar olmasın demiyorum onlardanda alacağımız bilgiler güleceğimiz espriler var. katkıları büyük. ama içerik üretmemek copy paste yapmak boş boş yorum kasmak yakışmıyor buraya.

eminim gerçekten burayı ciddi anlamda kullanan arkadaşlarında canını sıkıyordur bu durum.
 • 0
  4tech 11 ay önce
  Ben 30 yaşındayım güzel kardeşim. ve yaklaşık 12 yıl önce ekşi sözlükde idim 18 yaşında bir gencin sözlük kullanması kötü birşeymi? gençleri aşağılayarak onları sözlük ortamından soğutmak ne kadar mantıklı bırak eğlensinler.Bizde geçtik o evreden.
  0
  yepyeni 11 ay önce
  tabi ki 18 yaşındaki arkadaş sözlükte takılacak yaş sınırına karşıyım zaten eleştirdiğim konu boş içerik.
 • 0
  kaygusuzyazar 11 ay önce
  Aslinda bahsettigin problemler var ama sistem onlari egale etmeye yonelik mesela bir basliga 2 + gelmeden vitrine dusmuyor ve bunlar geriye dusuyor yani bu icerikleri - lersen bi saat sonra kimse gormez bile ve zamanla azalirlar diye dusunuyorum
 • 0
  potheadsmoker 11 ay önce
  Duzelticez yeni purocum buralari sen merak etme
  potheadsmoker tarafından 11 ay önce düzenlenmiştir.
 • 1
  garavel 11 ay önce
  Bence de en büyük problem boş içerikler ve içerik hakkında bilgi vermeyen başlıklar (içeriğin ilk kelimelerini başlığa yazıp içerikte cümleyi devam ettirenler bile var) vs.
 • 0
  vasiliagayev 11 ay önce
  Dile getirdik bizde bu elestirileri haklisin içeriklerin çakma veya boş olmasi can sikici.Kaliteli içeriklere gereken degerin verilmesiyle durum düzelicektir.
 • 0
  noauthorityforoldmen 11 ay önce
  +1 harvi çok boş başlık var. hele dün biri ekşiden kopyalayıp yapıştırmış bütün başlıkları.
 • 0
  filozofunsakali 11 ay önce
  İlk kılıyla beraber tereyağını yani primcileri de halledersek düzelir sözlük. Bir şey üretememek başka yerden çalmak zaten özgün bir şey üretememeni sağlar,entry yazamamakla kalmaz kişinin hayatında kendine ait bir fikri o özgünlüğü yitirmeni sağlar,basit bir olay değil bu. Bunu kavrar ise bu kişiler güzel bir sözlük ortamı kurarız.


 • puiv

  93 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...