4
bir sanatçıyı savaşçıya döndürmek
hitlerden bahsediyorum katıldığı seçmelerde jüri resimlerini beğenseydi o savaş tarih kitaplarında olurmuydu ? tarih her sayfasında insanı büyüleyen birşey
 • 1
  sadurra 9 ay önce
  sanatçının da savaşını sanatıyla verdiği düşünüldüğünde çok da garip karşılanmayan durum. bazen bir şiir bir ya da bir resim de milyonları katledebilir.

  o savaş ise hitler olmasa dahi tarih kitaplarında olabilirdi. neden olmasın? alemin tek psikopatı hitler miydi? hitler yapmasa başka biri yapabilirdi.
 • 0
  dexter_morgan 9 ay önce
  papaz hitlerin içtiği sigarayı görmezden gelseydi hitler bit papaz olabilirdi
 • 0
  babates 9 ay önce
  isminden dolayı +
 • 0
  infidel 9 ay önce
  adam savaşı fırsat olarak değerlendirmiş berlinde mıy mıy gezerken resimlerini yakıp ısınıyordu, günlüğünde gw'den bahsederken bu benim hayatımın fırsatıydı diyor..
  infidel tarafından 9 ay önce düzenlenmiştir.
 • 0
  cemal_abi 9 ay önce
  gözümde hitler;
  halkını saf tutmak uğruna faşist bir yönetici olmuş, gençlere sağlıklı bir vucüdu zorunlu hale getirmiş adam gibi adamdır. zira şu an ülke amerikan people tarzı fast food doldurması ile kurbanlık koyun gibi şişmekte. savaş dönemi her ne kadar teknolojiye yatırım yapmış olsada yüzyılın icadı olarak tanımlanabilecek pek çok icadı kaçırdı.
  hitler, yahudileri öldürdü herkes onu bir katil olarak gördü. peki bu 2 adet atom bombasını kim attı ?  hitler olmasaydı belkide şu an yahudiler dünyaya tek başlarına hükmediyor olurdu. g*t kadar ülkeden dünyaya kafa tutanları 10 kat daha fazla nüfusa sahip olduklarını düşünsene.
  bir söz vardı "everything could have been anything else and it would have just as much meaning" anlamı ise ne kadar dönersen dön g*tün arkadadır.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...