1
son
sadece 2 hafta kaldı. 10 iş günü. önceden haftasonları görmeyince birbirimizi özlerdik. şimdi araya 10 haftasonu girse hiç bi şey olmamış gibi devam edebiliyoruz kaldığımız yerden. 2 3 defa konuşmaya yeltendim onunla. sonuncusunda yüzüme dahi bakmayınca anladım.pişman olmuş olmam hiç bi şeyi değiştirmezdi. zaten amacım ona sadece bunu söylemekti. belki de yüzüne söylesem yüzüme tükürecekti. ve sonra hatırladım... hayatımın hiç bi yerinde seninle karşılaşmamak dileğiyle demişti bana.zaten bi daha karşısına o surette çıkmadım. ulan ben büşra'yı unuttum seni mi unutamıycam dedi bide. unuttu da. ve haklıydı. benimle yaptığı şeyleri herkesle yapabilirdi, bende özlemesi gereken bi duygu yoktu ona kazandırdığım, ya da bende özleyeceği zerre mutluluğu. bugün bunu çok daha iyi anlıyorum. çünkü bugün göz göze geldiğimiz an bütün bunları söyledi bana.
çıkışta bunun acısını çekerek ciğerimi parçalarken ona rastladım. baran. önünde tartısı vardı. 8-9 yaşlarındaydı. yanımda da gülsüm diye bi arkadaşım. gel dedim yanına oturalım. önce bi emin olamadı. gittik oturduk. gülsümde de işte çokoprens biskrem falan vardı. çocuğu zor ikna etmişte olsak 3ümüz beraber yemeye başladık. bi yandan da baran'ı güldürmeye çalışıyoruz falan. ve sonra o hareketi yaptı. yediği şeylerin kırıntılarını yerden eliyle süpürerek topladı.
zaten 2 kelime zor konuştu. kelime israfından bile kaçınan çok güzel bi çocuktu. o an yanımda kaan olsaydı ve hiç bunları yaşamamış olsaydık boynuna kafamı gömüp ağlardım. ama olmadı. canı sağolsun.
son olarak buraya kaan sayesinde üye olmuştum. şimdi her şey bittiğine göre onun karşısına artık hiç bi sürette çıkmamak için bunu buraya bırakıp gidiyorum.beni kötü hatırlayacaksın. belki beni öldürmek isteyeceksin ama ben seni hep özleyeceğim. ben seninle aynı anda attığımız adımları bile özleyeceğim. beni affetme.
 • 0
  soundslikescream 7 ay önce
  ağlıyacam yapmayın şöyle şeyler mınakym
 • 0
  oxygen 7 ay önce
  amınakoyim dert paylaştıkça azalır diyolar azalmıyor çoğalıyor hüzünleniyoruz.
 • -1
  inciwashere 7 ay önce
  özet geç piç.


 • dertleşme

  Gelin dertleşelim

  10 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  quera

  mrthracian

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...